سازنده سوله نسل جدید و ارزان در کشور

سوله کارخانه

سوله کارخانه سبک ساخت سوله کارخانه امروزه نسبت به گذشته رونق بسیار زیادی دارد . دراقع این کارخانه است که قصدا داریم ساختمان اصلی آن را با سوله بنا کنیم . سوله کارخانه می تواند در انواع مختلفی ساخته شود ، بسته به ابعاد و نوع کارخانه می توان سوله مناسب را برای آن طراحی […]

بروز رسانی ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0 نظر

سوله کارخانه سبک

ساخت سوله کارخانه امروزه نسبت به گذشته رونق بسیار زیادی دارد . دراقع این کارخانه است که قصدا داریم ساختمان اصلی آن را با سوله بنا کنیم .

سوله کارخانه می تواند در انواع مختلفی ساخته شود ، بسته به ابعاد و نوع کارخانه می توان سوله مناسب را برای آن طراحی ، ساخت و سپس اجرا نمود . در این مورد حتما باید با سوله ساز متخصص همکاری نمائید .

تماس با ما

09140070767

ساختمان کارخانه یا سایر سازه ها اندکی متفاوت می باشد ، به همین دلیل در نظر گفتن محل ساخت ، همسایه های مجاور ، فعالیت های داخل کارخانه و سایر مسائل جانبی مثل مواد آلاینده حاصل از فعالیت های داخل کارخانه که می تواند بر روی سازه تاثیر گذارد حائز اهمیت است .

به همین دلیل حتما باید سوله متناسب با هر کارخانه ساخته شود . درواقع سوله های پیش ساخته نمی توانند نیاز ما را در مورد سوله کارخانه رفع کنند .

کارخانه ها معمولا سقف های بلندی دارد . همین دلیل باعث می شود دهانه این نوع سوله ها بزرگ تر شود . علاوه بر این کارخانه از کارگاه بسیار بزرگ تر است بنابراین طول و عرض سازه نیز بزرگتر است .

این بزرگ بودن سازه ها در گذشته درد سر ساز بود . به این علت که در گذشته برای ساخت سوله های کارخانه و احداث یک کارخانه توسط سازه های سوله ای ، از سوله های سنگین تیرورقی استفاده می شد .

این حالت دو مشکل بزرگ داشت . اول اینکه سوله های تیرورقی وزن بسیا زیادی داشتند و همین موضوع وزن کل سازه و فولاد مصرفی را بالا می برد که نتیجه آن هزینه بسیار زیاد ساخت اسکلت سازه بود .

همچنین موضوع دوم محدودیت عرض دهانه بود . چون سازه های تیرورقی بعد از اندازه مشخصی بدون ستون می توانند اجرا شوند و مجبور به زدن ستون های مختلف داخل سازه کارخانه بودیم که باعث سختی تردد و جای گذاری دستگاه ها و تجهیزات می شد .

سوله کارخانه با سوله های سبک خرپایی

با توجه به مشکلات گفته شده در بالا ، نیاز اساسی برای ساخت سوله های کارخانه ای با سازه هایی بهتر و مدرن تر احساس می شود . به همین دلیل سوله سازان تصمیم گرفتند تا با کار روی سوله های سبک و افزایش دامنه استحکام و همچنین افزودن دانش وتخصص و تجربه خود در زمینه سوله های سبک ، مهندسی خاصی را به کار ببرند تا بتوان سوله های خرپایی را بدون هیچ مشکلی برای سازه های کاراخانه ای اجرا کرد .

اچرای بدون محدودیت انواع دهانه های بزرگ ، هرینه پایین ساخت سوله ، تسریع چند برابر در ساخت سازه ، راحتی کار ، پیش برد هرچه سریعتر سازه و فنداسیون ، امنیت ، زیبایی و …. همگی توسط سوله های سبک خرپایی برای ما ممکن می شود .

سوله کارخانه ممکن است دارای طبقه باشد ، و یا دارای بچه سوله ، که توجه به این نکات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . اگر این قسمت ها در سوله وجود ندارند و قرار است تا در آینده اضافه شوند لازم است تا از ابتدا در نظر گرفته شوند تا در آینده مشکلی پیش نیاید .

سازه های خرپایی با مهندسی خاص ، وزن بسیار مناسب و همچنین متریال استاندراد و ایمن ، امکان ساخت تمامی سازه های دهانه بزرگ را فراهم می کند . نکته مهم در ساخت سوله های سبک تخصص سوله ساز است . سوله ساز ساخت سوله های سبک را با تجربه و مهارت خود انجام می دهد و ممکن است سوله کارخانه توسط یک سوله ساز با 50 تن متریال ساخته شود و توسط سوله سازی دیگر همان سازه با همان استحکام با 40 تن متریال ، ک این موضوع تماما بسته به طراحی ، ابعاد بندی مناسب و تجربه بالای کاری دارد .

شما مشتریان و کارفرمایان عزیز جهت ساخت انواع سوله کارخانه ، سوله های انباری ، سوله های صنعتی و … می توانید با ما همکاری نمائید.

شرکت سوله سازی آذین صدرا سازنده انوع سازه های سبک و مدرن با استاندارد جهانی در داخل و خارج از کشور

 

دیدگاه و نظرات نظرات خود را با ما مشترک شوید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
امتیاز شما
09140070767 همه روزه پاسخگوی شما هستیم