سازنده سوله نسل جدید و ارزان در کشور

سوله صنعتی

سوله صنعتی همان طور که میدانیم سوله ها انواع مختلفی دارند و می توان آن ها را برای انواع محیط ها و کاربرد ها طراحی کرد و ساخت . یکی دیگر از سوله هایی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم سوله صنعتی سبک است . سوله صنعتی همان طور که از نام آن هم […]

بروز رسانی ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0 نظر

سوله صنعتی

همان طور که میدانیم سوله ها انواع مختلفی دارند و می توان آن ها را برای انواع محیط ها و کاربرد ها طراحی کرد و ساخت . یکی دیگر از سوله هایی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم سوله صنعتی سبک است .

سوله صنعتی همان طور که از نام آن هم مشخص است ، برای کاربرد های صنعتی طراحی و ساخته می شود .

طراحی و اجرای سوله صنعتی به خودی خود اصول و قواعد خاصی دارد که لازم است تا درباره آن ها اطلاعات کافی داشته باشیم چرا که ب دانستن آن ها می توانیم در هزینه ها بسیار مدیریت کنیم .

چون سوله صنعتی عمدتا برای مکان های صنعتی و برای پوشش دستگاه ها و ماشین آلات مهم ساخته می شود باید نکات طراحی این نوع سوله ها جزء به جزء رعایت شوند تا از ایجاد خسارات بعدی جلوگیری شود .

همان طور که قبلا هم گفته ایم سوله مدنظر باید مطابق با اقلیم منطقه طراحی شود و بار برف و بار باد منطقه نیز در این طراحی لحاظ گردد .

روش های ساخت سوله صنعتی

سوله صنعتی را با روش های زیادی می توان ساخت . این نوع سوله هم به روش تیرورقی که روش سنتی است و هم به روش سوله سبک خرپایی می تواند به مرحله اجرا برسد .

همان طور که میدانیم استفاده از روش تیرورقی یا همان سوله های تیرورقی چندین سال است که بسیار کمرنگ شده است و جایگزین شده اند .

مصرف فولاد به شکل سرسام اور در این نوع سوله ها باعث کاهش کارایی آنها شد . اما هنوز هم در برخی موارد می توان برای داشتن نتیجه بهتر از آن ها استفاده کرد .

قبل از هر چیزی ، استفاده از سوله تیرورقی وزن سازه ما را افزایش خواهد داد .

سوله صنعتی معمولا با دهانه بزرگ و طول های بزرگتر به صورت سقفی شیب دار ساخته می شوند . چون کاربرد سوله صنعتی برای فعالیت های بزرگتر است ، معمولا ابعاد آن ها بزرگ است .

نکته ای که حائز اهمیت است این است که در این نوع سوله چون ابعاد دهانه سوله بزرگتر است برای ما یک نوع مزیت محسوب می شود چرا که می دانیم هرچقد متراژ دهانه سوله بالاتر رود هزینه پایین خواهد آمد .

برای ساخت سوله صنعتی اگر از روش ها و متدهای روز با بکارگیری دانش تخصصی بهره ببریم می توان سوله صنعتی را به شکل سوله سبک و ایمن با هزینه بسیار کمتر طراحی کرد و به مرحله اجرا رسانید .

قیمت سوله صنعتی

قیمت همانطور که همیشه گفته ایم بسته به نوع و کاربری سوله با فاکتور های خاص مریوط به آن ارزیابی و محاسبه خواهد شد .

عوامل زیادی در تعیین قیمت سوله صنعتی تاثیر گذار هستند . یکی از مهم ترین عوامل که اشاره کردیم ابعاد دهانه سوله است . هرچقدر سوله ما از لحاط دهانه دارای متراژ بزرگتری باشد در نتیحه آن متراژ دیوارهای سوله کاهش یافته  و همچنین میزان فنداسیون در ساخت سوله صنعتی نیز کاهش پیدا میکند.

به همین دلیل ابعاد دهانه سوله را می توان یکی از مهم ترین فاکتورها در قیمت سوله صنعتی دانست . از طرفی میدانیم که با افزایش ابعاد دهانه میزان متریال و فولاد مصزفی نیز بالا خواهد رفت .

که البته با انتخاب ابعاد مناسب و طراحی دقیق و مهندسی می توان تمام این هزینه ها را مدیریت کرد .

البته نکته مهم این است که طراحی سوله ها با توجه به نوع کاربرد آن ها متفاوت هستند و ابعاد دهانه با توجه به نوع و کاربرد سوله صنعتی می تواند متفاوت باشد . ابعاد دهانه ممکن از 10 یا 20 متر تا 60 متر و … متفاوت باشد .

البته عوامل دیگری مثل وزن سازه و فنداسیون هم در قیمت این نوع سوله تاثیر گذار است .

ساخت سوله صنعتی

شما کارفرمایان و مشتریان گرامی  برای ساخت یک سوله صنعتی اصولی و ایمن که از هرلحاظ مقرون به صرفه بوده و متناسب با کاربرد شما طراحی و ساخته شده باشد و در کنار آن هزینه های شم را هم مدیریت کند ، نیاز به یک شرکت با تجربه دارید.

ابعاد این نوع سوله باید به شکل صحیح پیاده سازی شود تا کمترین میزان هدررفت منابع و هزینه هارا داشته باشید و با خیال آسوده از آن استفاده کنید .

شرکت سوله سبک آذین صدرا مثل همیشه در اجرای تمام پروژه ها شما را دعوت به همکاری می نماید ،  تا با اجرای یک طرح صحیح و مشاوره اصولی یک پروژه استاندارد را استارت بزنیم .

 

دیدگاه و نظرات نظرات خود را با ما مشترک شوید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
امتیاز شما
09140070767 همه روزه پاسخگوی شما هستیم