سازنده سوله نسل جدید و ارزان در کشور

سوله سازی

سوله سازی شرکت سوله آذین صدرا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سوله سازی در کشور با ساخت هزاران متر مربع سوله در داخل و خارج از کشور هم اکنون آماده است تا با تمامی کارفرمایان محترم در تمامی صنف ها جهت ساخت انواع سوله های سبک و مدرن همکاری نمائید . ۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس […]

بروز رسانی ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0 نظر

سوله سازی

شرکت سوله آذین صدرا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سوله سازی در کشور با ساخت هزاران متر مربع سوله در داخل و خارج از کشور هم اکنون آماده است تا با تمامی کارفرمایان محترم در تمامی صنف ها جهت ساخت انواع سوله های سبک و مدرن همکاری نمائید .

۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس مسلمی

شرکت سوله سازی صدرا با ساخت سبکترین سوله خرپایی هم اکنون در صدر شرکت های سوله سازی قرار دارد که موفق به دست یابی به این دانش شده اند .

شرکت ما با داشتن سال ها تجربه بر روی مطالعه و ساخت سوله های سبک در نهایت به مهندسی ساخت سازه های سبک با کمتریتن وزن دست یافت .

هم اکنون شرکت ما توانایی ساخت سوله های بسیار بزرگ با هراندازه دلخواه مشتری را دارد و می توانیم با آخزین دانش روز دنیا متناسب ترین اندازه برای سوله را تعیین کرده و اقدام به ساخت ان نمائیم .

سوله سازی درواقع تشکیل شده از دانش و تخصص در کنار نیروی کاری میباشد . در صورتی که نیروی کاری نتواند از دانش و تخصص کافی در زمینه سوله سازی بهره مند شود در اینصورت سوله سازی با همان متد قدیمی خود ادامه خواهد یافت .

بحث اصلی امروزه در ساخت سوله همین موضوع سبک سازی می باشد .

شرکت سوله سازی صدرا سازنده بهترین سوله سبک

ما هم اکنون در شرکت سوله آذین صدرا انواع سازه های سبک و فوق سبک برای همه کاربری ها را برای شما با بهترین کیفیت و استاندارد جهانی خواهیم ساخت .

امروزه سوله سازان بسیار در کشور وجود دارند که در حال فعالیت هستند اما در این بین سوله سازانی هستند که با تخصص بیشتری در این زمینه کار می کنند که ضمن احترام به همه همکاران اعلام می کنیم که هم اکنون یکی از شرکت های سوله سازی بسیار حرفه ای در این زمینه میباشم و می توانید جهت ساخت انواع سازه ها با ما در ارتباط باشید :

  • سوله برای تمامی کارفرمایان دولتی و غیر دولتی
  • ساخت انواع سوله های سردخانه بالای صفر و زیر صفر
  • ساخت انواع سوله های بهداشتی برای مرغداری و دامداری
  • ساخت و اجرای انواع سوله ای کارخانه ای و نمایشکاهی
  • اجرای سازه های گنبدی شکل سبک و مدرن
  • طراحی معماری زیبا برای تمامی سازه ها
  • ساخت سوله با بچه سوله و ..

و بسیار از خدماتی که می توانید هم اکنون با شرکت ما در ارتباط بوده و از انها بهره مند شوید .

جهت مشاوره در ساخت و یا داشتن هر گونه سوال شرکت ما همواره در کنار شما میباشد و می توانید در هر ساعتی با شماره تماس های موجود در وب سایت با ما تماس بگیرید .

باتشکر شرکت سوله سازی صدرا

 

دیدگاه و نظرات نظرات خود را با ما مشترک شوید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
امتیاز شما
09140070767 همه روزه پاسخگوی شما هستیم