ساخت فوری سوله

ساخت فوری سوله

ساخت فوری سوله

ساخت فوری سوله در داخل و خارج از کشور بدون محدودیت توسط متخصص ترین شرکت سوله سازی در کشور . شرکت سوله سازی آذین صدرا یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های سوله سازی در کشور ، سازنده صدها هزار متر مربع سوله ، سازنده انواع سوله های سبک و سنگین با کیفیت بالا و وزن بسیار مناسب با هزینه استاندارد .

همه روزه آماده پاسخگویی به شما هستیم

09140070767

ساخت فوری سوله ممکن است به نوعی استنباط شود که این نوع سوله ها از نوعی بی کیفیت هستند و یا به خوبی اجرا نمی شوند اما در حالی که اینطور نیست . ابته باید دقت داشت که ساخت فوری سوله توسط چه نوع سازه ای انجام می شود . اگر این نوع سوله ها از نوع دست دوم باشد داستان فرق دارد اما اگر سازه قرار است از صفر پیاده شود در این حالت همان سازه اصلی با همان کیفیت اما مقداری سریع تر پیاده خواهد شد .

اما اگر سوال باشد که چگونه این اتفاق خواهد افتاد ؟ باید گفت می توان در یک پروسه منظم و برنامه ریزی شده مراحل کلی اجرای سوله را سرعت بخشید . برای مثال هماهنگ کردن اجرای فنداسیون سوله و ساخت قطعات سوله در کارگاه فرآیندی بسیار سرعت بخش است . زمانی که فنداسیون سوله در حال اجرا می باشد  و همزمان قطعات سوله در کارگاه شرکت سوله سازی در حال تولید هستند ، بمحض به اتمام رسیدن فنداسیون سوله ، می توان به سرعت قطعات سوله را به محل مورد نظر انتقال داد و سریعا سوله را سرهم کرد .

بر همین اساس درمراحل نصب سوله می توان با سرعت بیشتری عمل کرد و فورا قطعات سوله را روی فنداسیون پیاده کرد . البته این مرحله تا حد زیادی به نوع سوله ساخته شده نیز بستگی دارد . زمانی که سوله از نوع سبک و یا فوق سبک ساخته می شود ، مدت زمان بسیار کمتری برای پیاده کردن سوله نیاز است . این زمان متعاقبا برای سوله های سنگین بیشتر است . سوله های سبک و مخصوصا فوق سبک با مدت زمان بسیار کمتری پیاده می شوند و با توجه به مساحت سوله می توان در عرض چند روز اسکلت سوله به همراه فنداسیون را اجرا نمود .

همچنین پوشش سوله نیز در هرچه سریع تر شدن آن تاثیر دارد . برای مثال نوع پوشش سقف سوله ، دیوار پوشی ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و …. همگی در ساخت فوری سوله تاثیر گذار هستند .

ساخت فوری سوله توسط سوله صدرا

شرکت سوله سازی صدرا با دو دهه تجربه در زمینه ساخت و پیاده سازی انواع سوله های سبک و سنگین ، چندین سال تجربه و تخصص خود را در زمینه ساخت فوری سوله به کار گرفته است تا در حداقل زمان سازه هایی با کیفیت بیشتر و همچنین وزن مناسب و هزینه استاندارد را اجرا نماید تا هم کارفرمایانی که سفارش سوله میدهند سریع تر کسب و کار خود را راه اندازی نمایند و هم اینکه سوله با کیفیت و رعایت استاندارد های لازم پیاده شود .

همانگونه که در ابتدای مطلب هم گفته شد توجه نمائید که سوله از چه نوعی قرار است ساخته شود و ساخت فوری سوله به معنی ساختن سوله با سوله های دست دوم یا کهنه نیست . اما احتمال هم دارد که به این روش اجرا شود که در این صورت موضوع به کلی فرق خواهد نمود چرا که سوله های دست دوم معمولا بشتر از نوع سوله سنگین و سوله تیرورقی هستند و باید به این موضوعات هم توجه داشت . لذا قبل از ساخت سوله حتما با یک سوله ساز با تجربه و متخصص مشورت نمائید .

شرکت سوله سازی آذین صدرا همه روزه حتی رو های تعطیل آماده است تا خدمت شما سازندگان محترم مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه نماید . با تشکر سرکت سوله صدرا


نویسنده :