سازنده سوله نسل جدید و ارزان در کشور

نصاب سوله

نصاب سوله نصاب سوله ، امروزه ساخت و ساز های اصولی قبل از هزچیری نیاز یه یک بدنه اصولی دارند . این بدنه شامل فنداسیون و اسکلت سازه ما می باشد . اگر به دنبال یک نصاب سوله خوب و باتجربه هستید همین امروز با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس مسلمی طراحی این فنداسیون […]

بروز رسانی ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0 نظر

نصاب سوله

نصاب سوله ، امروزه ساخت و ساز های اصولی قبل از هزچیری نیاز یه یک بدنه اصولی دارند . این بدنه شامل فنداسیون و اسکلت سازه ما می باشد .

اگر به دنبال یک نصاب سوله خوب و باتجربه هستید همین امروز با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس مسلمی

طراحی این فنداسیون و اسکلت فلزی یک قسمت کار است . قسمت دوم ساخت قسمت های مختلف اسکلت و مهم ترین قسمت که قسمت سوم کار می باشد نصب این بدنه می باشد .

پس تا همین جا نتیجه میگیریم که یکی از مهمترین مراحل در ساخت یک سازه ، نصب آن می باشد که در مورد سوله مرحله نصب سوله را مدنظر داریم .

فنداسیون بندی اصولی و ساخت اسکلت سازه مهمترین قسمت کار در ساخت یک سازه است . اگر این کار به درستی صورت نگیرد عواقبی که در آینده خواهد داشت جبران ناپدیر خواهد بود .

هرگونه از هم گسیختگی یا وجود لرزش و تنش در اتصالات اسکلت اصلی سازه می تواند باعث عدم نتیجه گیری در مراحل بعدی کار شود .

اهمیت نصب صحیح سوله توسط نصاب سوله

در مورد سوله هم همینگونه است . نصاب سوله در اینجا اصلی ترین نقش را به عهده دارد و زمانی که سوله ، طبق اندازه ها و نقشه های مورد نظر ساخته شد و آماده نصب گردید مهم ترین وظیقه را نصاب سوله به عهده دارد .

نصاب سوله باید نهایت دقت را در کار خود داشته باشد .

اگر هرگونه تغییر در ساختار یا کوتاهی در اتصال صحیح قسمت ها به هم صورت گیرد تمامی مراحل بعد از آن ، از پوشش سقف سوله گرفته تا دیوارپوشی و… همگی دچار مشکل خواهند شد .

علاوه بر اینها سازه ای که نصاب سوله وظیفه تکمیل آن را دارد باید به گونه ای نصب شود که محاسبات انجام شده درمورد بار وارد بر سازه در رابطه با بار باد و برف و زلزله درموردش صدق کند .

به همین دلیل نصاب سوله در ساخت سوله ، یکی از مهم ترین وظایف را به عهده دارد .

وظایف نصاب سوله

با توجه به نوع اتصالات ، نصاب سوله موظف است تا نهایت دقت را در انجام نوع اتصال میان دو قطعه انجام دهد . اگر قطعات به صورت جوش به هم متصل می شوند ، جوشکاری محل مورد نظر به گونه ای باشد که در آینده تحت تاثیر عوامل طبیعی ، مورد شکست و از هم گسیختگی نگردد و یا اگر اتصالات از طریق پیچ و مهره یا پرچ هستند هم به همین ترتیب عمل شود .

نصاب سوله خوب هرگز نباید در کار خود عجله کند و سعی در تحویل سریع سازه به شما داشته باشد . هرگز سرعت در مرحله نصب سوله نمی تواند ملاک خوبی جهت سنجش پیمانکار باشد و یا آن را عاملی قرارداد تا سازه به قیمت ساخت نامناسب سریع تر تمام شود .

همانطور که گفتیم هرگونه کوتاهی و عجله در این مرحله باعث وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر بعدی خواهد شد .

پس توصیه ما کار با یک پیمانکار سوله ساز با تجربه در این زمینه می باشد تا با استفاده از دانش و تخصص خود تمامی مراحل نصب سوله که یکی از مهم ترین مراحل در ساخت این نوع سازه می باشد را به شکل کامل برای شما انجام دهد .


هم اکنون شما مشتری گرامی می توانید جهت نصب انواع سوله های سبک ، ساخت انواع سازه ها و اسکلت فلزی و همچنین مشاوره در ساخت و اطلاع از قیمت بروز ساخت موردنظرتان با ما تماس بگیرید .

09140070767      مسلمی

دیدگاه و نظرات نظرات خود را با ما مشترک شوید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
امتیاز شما
09140070767 همه روزه پاسخگوی شما هستیم