ساخت سوله بالای 1000 متر

ساخت سوله بالای 1000 متر

ساخت سوله بالای 1000 متر

یکی از سوالات مهمی که ممکن است در بین کارفرمایان و متقاضیان ساخت سوله مطرح شود این است که شرایط ساخت سوله بالای 1000 متر چگونه است ؟ معمولا زمانی که سوله در یک شهر ساخته می شود اما سوله ساز در شهر دیگری فعالیت می کند و مسافت بین کارگاه سوله ساز و محل ساخت سوله زیاد است و متراژ سوله از 1000 متر کمتر است ، سوله ساز یا مسئولیت ساخت سوله را برعهده نمی گیرد و یا اینکه سوله را ساخته و قطعات سوله را به محل مورد نظر ارسال می کند تا نصاب آنها را به هم متصل نموده و ساختمان سوله را پیاده کند .

خب حال سوال اینجا مطرح می شود که آیا ممکن نیست بجای ساخت سوله در شهری دیگر و ارسال آن به محل ساخت سوله ، تمامی مراحل در همان محل ساخت سوله انجام شود ؟

یکی از دلایل که این کار انجام می شود این است . زمانی که مسافت بین کارگاه سوله ساز و محل ساخت سوله زیاد است ، هزینه هایی مثل حمل و نقل ، حظور سازندگان در محل و … برای متراژ های زیر 1000 متر با صرفه نیست و در حقیقت سودی برای سوله ساز ندارد چون هزینه پرسنل و … به اندازه کافی زیاد خواهد بود .

زمانی که مساحت سوله کمتر از 1000 متر است سازنده سوله می تواند با  یک سوله ساز در شهر خودش قرار داد بسته و سوله را بسازد اما به چه دلیل سازنده سوله ترجیح میدهد که قطعات سوله را در شهر دیگری توسط سوله ساز دیگری ساخته و در محل مورد نظر تحویل گرفته و تنها نصب آنرا انجام دهد .

این موضوع به هزینه تمام شده سوله باز می گردد . همانگونه که ممکن است بدانید عمده هزینه ساخت سوله به قطعات سوله باز می گردد . زمانی که شما سوله را می سازید مهم ترین موضوع فنداسیون و پس از آن اسکلت است .

هر اندازه که اسکلت اصلی سازه شما بخوبی ساخته شود شما برنده هستید . منظور از خوب ساخته شدن این است که اولا مهندسی دقیق در طراحی سوله شما اجرا شود ضمن اینکه قطعات سوله که قرار است به هم متصل شده و ساختمان نهایی سوله شما را تشکیل دهند ، باید از بهترین و مرغوب ترین نوع ساخته شوند .

چرا قیمت و کیفیت در ساخت سوله تا این حد مهم است ؟

در حال حاضر سوله های سبک که از بهترین و با کیفیت ترین نوع سوله ها هستند حرف اول را در زمینه ساخت سوله ها می زنند . زمانی که شما با چندین سوله ساز مشورت میکنید و هزینه های نهایی ساخت سوله را براورد می کنید متوجه خواهید شد که اختلاف قیمت زیادی بین همه انها وجود دارد .

نکته مهم و اولین نکته این است که هرگز فریب قیمت های کم را نخورید و همواره کیفیت کار را مد نظر داشته باشید . داشتن یک سوله مرغوب به این معنی نیست که شما حتما هزینه کمی بایت ان پرداخت نمائید بلکه در این بین کیفیت هم حرف میزند .

اما زمانی که هردو ابن فاکتور ها در کنار هم قرار می گرند می توان گفت بهترین نتیجه حاصل خواهد شد . زمانی که با کیفیت ترین سوله به همراه هزینه مناسب آن برای شما ساخته می شود شما بهترین سازه را خواهید داشت . از این جهت گاهی ممکن است مشاهده نمائید که برای متراژ های کمتر از 1000 متر ، سازنده سوله ، قطعات سوله خود را در شهر دیگری سفارش داده و پس از دریافت انها در محل مورد نظر اقدام به نصب و راه اندازی اسکلت سوله می نماید .

این موضع تماما به کیفیت کار سوله ساز باز می گردد چرا که اولا کیفیت برای او مهم است و دوما اینکه هزینه تمام شده هم مقرون به صرفه تر است . حتی اگر هزینه هایی همچون حمل و نقل و ..هم دخیل باشد باز هم کیفیت نهایی کار بسیار بالا بوده و هزینه تمام شده هم تفاوت چندانی نخواهد داشت .

برای سازه های بالای 1000 متر به دلیل بزرگتر شدن سوله شرکت سازنده اکیپ مورد نظر را در محل ساخت مستقر نموده و اقدام به ساخت سازه خواهد نمود که البته در این بین شرایط سوله نیز متفاوت است و نمی توان همواره روی این موضوع تاکید داشت که سوله ساز حتما سوله را ساخته و برای ما ارسال خواهد کرد . بررسی تمامی این موارد به اقلیم و موقعیت ساخت سوله شما باز می گردد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما و یا سایر شرکت های متخصص مشاوره نمائید .

شرکت سوله سازی اذین صدرا از جمله شرکت هایی است که کار ساخت سوله های زیر 1000 مترو بالای 1000 متر را بخوبی انجام میدهد . مهندسین شرکت ما با بهره گیری از اخرین تکنولوژی روز دنیا و همچنین نرم افزار های پیشرفته طراحی ، با به کار بردن بهترین متریال ، سوله های سبکی را ساخته اند و نظیر انها در هیچ جای کشور وجود نداشته و با بهترین کیفیت و قیمت خدمت شما ارائه می شود .

برای ساخت انواع سوله های سبک و سنگین ، در انواع متراژ ها ، بدون محدودیت می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان ما در دفتر شرکت سوله آذین صدرا ، نسبت به ساخت سوله خود در محل مورد نظر اقدام  کنید .

همواره در تلاش هستیم تا با بهینه کردن خدمات خود ، در تمامی شهرهای کشور و حتی خارج از کشور ، بهترین و با کیفیت ترین سازه ها را یکبار برای همیشه برای شما عزیزان بسازیم و هنر خود را به نمایش بگذاریم .


نویسنده :