سازنده سوله نسل جدید و ارزان در کشور

سوله فروشی

سوله فروشی خیلی از افراد ممکن است به دنبال سازنده سوله نباشند و یا اینکه دنبال سازنده سوله باشند اما سوله ساز را با نام سوله فروشی خطاب کنند . سوله فروشی در حقیقت مثل یک مغازه یا پاساز نیست که سوله ها در ویترین آن وجود داشته باشند و مشتری برای خرید سوله به […]

بروز رسانی ۱۴۰۰/۰۴/۱۴
0 نظر

سوله فروشی

خیلی از افراد ممکن است به دنبال سازنده سوله نباشند و یا اینکه دنبال سازنده سوله باشند اما سوله ساز را با نام سوله فروشی خطاب کنند . سوله فروشی در حقیقت مثل یک مغازه یا پاساز نیست که سوله ها در ویترین آن وجود داشته باشند و مشتری برای خرید سوله به آن مراجعه کند . سوله سازه ای است که متناسب با ابعاد محل مورد نظر پیاده می شود و ساختار یکسانی ندارد که بتوان گفت سوله در این ابعاد باید ساخته شده و اماده شود تا کارفرما آنرا خریداری نماید .

ساخت انواع سوله 09140070767

اراضی که سوله ها در انها پیاده می شوند ابعاد مختلفی دارند . مقاومت زمین هایی که سوله ها در انها ساخته می شوند متفاوت هستند همچنین نوع سوله برای هرمنطقه متفاوت استت به این دلیل که مخصوصا کشور ما دارای آب و هوای های مختلف است و بخش های کوهستانی و کویر و … دارد از این جهت باید تمامی این فاکتور ها در ساخت سازه مدنظر قرار داده شود .

برای مثال سازنده سوله در مناطق گرمسیر عملکرد متفاوتی با ساخت سوله در مناطق کوهستانی دارد که این هم ناشی از استاندارد هایی است که نظام مهندسی هر منطقه برای آنجا تعیین نموده است . اگر سوله شما استاندارد و قانونی ساخته شده باشد باید طبق دفترچه محاسبات ساخته شود و تمامی جزئیات سوله از کوچک تا بزرگ داخل آن نوشته می شود از ابعاد سوله تا وزن سازه و مشخصات فنداسیون و … که اگر این دفترچه وجود داشته باشد پس شما ملزم به رعایت استاندارد های نظام مهندسی می شوید که سوله شما باید طبق استاندارد های همان منطقه اجرا شود .

با توجه به اینکه سوله ها نیز انواع مختلفی دارند پس برای هر منطقه خاصی با توجه با گفته های بالا ، سوله های مشخصی وجود دارند و اگر سازه ای در منطقه ای ساخته شود که مجوز ساخت را ندارد حتما بدون دفترچه ساخته شده است . هدف از بیان این مطالب این بود که شما متوجه شوید که سوله ساختن دارای شرایط خاصی است و نمی توان آن را از قبل آماده نمود .

سوله های آماده چه شرایطی دارند ؟

اگر در بین جستجوی واژه سوله فروشی ، به جمله ” سوله آماده ” برخورد کردید تعجب نکنید . ما در کمی بالاتر گفتیم که ساخت سوله به شکل آماده ممکن نیست اما ممکن است شاهد باشید که در برخی از موارد سوله هایی از پیش ساخته شده وجود دارند که تحویل مشتری می شوند . اینها سوله های نو و دست اول نیستند . تمامی این سوله ها از نوع دست دوم و کارکرده می باشند که قبلا از محلی باز شده اند و اکنون در انبار دپو شده اند تا اگر سوله های مشابه با آن وجود داشت و سازنده هم تمایل داشت تا کمی در هزینه های خود صرفه جویی نماید ( که البته همیشه اینطور نیست ) می تواند از سوله های پیش ساخته دست دوم استفاده کند .

سوله های دست دوم مقوله بسیار مفصلی است و ما در داخل مقاله سوله دست دوم ، به تفسیر در رابطه با خوب بودن یا نبودن این نوع سوله ها و درصد ضرر و زیان آن بحث نموده ایم که توصیه می کنیم این مقاله را هم مطالعه فرمائید .

پس اگر به دنبال سوله فروشی هستید ، لازم است بدایند که شما در نهایت به یک سوله ساز متخصص نیاز دارید . شرکت سوله آذین صدرا سازنده انواع سوله های سبک و سنگین آماده همکاری با تمامی عزیزان وکارفرمایان محترم می باشد . همه روزه می توانید جهت مشاوره با ما تماس بگیرید .

دیدگاه و نظرات نظرات خود را با ما مشترک شوید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
امتیاز شما
09140070767 همه روزه پاسخگوی شما هستیم