ساخت مرغداری ارزان

ساخت مرغداری ارزان

ساخت مرغداری ارزان

ساخت مرغداری ارزان و با کیفیت در داخل و خارج از کشور توسط شرکت سوله سازی آذین صدرا با توجه به آخرین متدهای مهندسی و طراحی زیر نظر مهندسین مجرب و دوره دیده ، و همچنین مدیران پروژه با تاییدیه نظام مهندسی . شرکت سوله صدرا با دو دهه سابقه در زمینه ساخت انواع سازه های سبک ، سنگین و مدرن ، هم اکنون تکنولوژی ساخت سبک ترین و با کیفیت ترین سوله های درجه یک خرپا را در اختیار دارد .

تماس با ما همه روزه

09140070767

سازه های مرغداری یکی از انواع سازه هایی هستند که به شدت مورد توجه تولید کنندگان هستند . همانگونه که می دانید کشور ما ، کشوری صنعتی و چهار فصل است و ما در بیشتر صنایع می توان گفت مرجعی تولید کننده هستیم از این جهت سازه های صنعتی ، دامداری ، سوله مرغداری و همچنین انبار ، از جمله سازه هایی هستند که در کشور ما بسیار زیاد ساخته می شوند و واحد های صنعتی بسیاری هم اکنون در داخل سوله ها در حال فعالیت هستند . به همین خاطر سوله ساز هایی که توانایی پیاده سازی بهترین سوله های صنعتی ، دامداری و مرغداری دا داشته باشند حتما مورد توجه سازندگان و تولید کنندگان هستند .

سوله ساز متخصص برای ساخت یک مرغداری در قدم اول ساخت مرغداری ارزان را الویت کاری خود قرار نمیدهد . بلکه قبل از هرچیزی کلیات سازه را بررسی می نماید که این سازه در کدام منطقه قرار است ساخته شود و اقلیم آن منطه از کشور اجازه ساخت چه نوع سوله های را به ما خواهد داد که مورد تایید نظام مهندسی منطقه مربوطه نیز باشد . لذا از این جهت تمامی سوله ها در قدم اول با توجه به منطقه ساخت و استاندارد هایی که نظام مهندسی تایید می کند باید ساخته شوند .

امروزه برای ساخت مرغداری ارزان ، سوله های سبک و فوق سبک بیشتر مد نظر و مورد توجه هستند اما سوله سازی متخصص است که بخوبی تشخیص دهد ایا ساخت سوله توسط سوله های سنگین برای این سازه مناسب تر از سوله سبک است یا خیر ؟ گاهی ممکن است هزینه های شما در مجموعه زیاد تفاوت نداشته باشد اما ساخت سوله توسط سوله های سنگین ، استحکام و کاربری سوله شما را بسیار افزایش دهد . لذا همیشه برای ساخت مرغداری ارزان نباید توجه ها روی سوله های سبک باشد . چرا که ممکن است متراژ و ابعاد سوله به نوعی باشد که بتوان با اندکی اختلاف قیمت ، سازه ای بهتر و استاندارد تر پیاده سازی کرد .

ساخت مرغداری ارزان با فاکتور های جانبی

همانگونه که گفته شد اولین قدم در ساخت مرغداری ارزان انتخاب نوع سوله است . اگر سازه به نوعی باشد که بتوان از سوله های سبک همچون خرپایی استفاده کرد بسیار خوب است . مورد دوم بررسی موارد جانبی موجود در سوله می باشد . برای مثال شما برای تکمیل سوله نیاز به پوشش سف سوله خواهید اشت . این پوشش می تواند انواع مختلفی داشته باشد که ارزان یا گران هستند . بازهم این نوع پوشش به کاربر سوله و انچه در داخل سوله نگهداری می شود باز می گردد .

یا برای مثال اگر سوله ، از نوع سوله سردخانه باشد مسلما باید عایق بندی سوله از نطر کف ، دیوار و سقف بخوبی اجرا شود . پس تمامی این موارد هزینه هایی هستند که شما هنگام ساخت مرغداری ارزان باید در نظر داشته باشید . البته که همواره سوله صدرا در تمامی مقالات خود اشاره نموده است که هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید چرا که متاسفانه مشاهده می کنیم برخی از کارفرمایان عزیز فقط قصد دارند تا هزینه کمتری نمایند در حالی که از این موضوع غافل هستند که این سوله قرار است برای انها تا سالیان سال کار کند و درآمد زایی داشته باشد . از این جهت همیشه تاکید می کنیم که ارزان ساختن سوله به تنهایی برای شما مفید نخواهد بود از این جهت قبل از هرچیزی و قبل از فکر کردن به هزینه های ساخت ، به کیفیت سوله خود فکر کنید .

شرکت سوله صدرا یکی از شرکت های متخصص در زمینه ساخت مرغداری ارزان می باشد  از انجایی که مرغداری ها معمولا متراژ های بزرگی دارند می توان با سازه های سبک انها را پیاده کرد . از این جهت می توان گفت هزینه هایی که برای فنداسیون و همچنین اسکلت بندی سازه انجام خواهد شد بسیار کاهش می یابد . پس بنابراین لازم است شما همواره با سوله ساز متخصص مشورت کنید ضمن اینکه موضوع صداقت را هم حتما رعایت نمائید .

منظور از اصل صداقت چیست ؟

برخی از کارفرمایان در ابتدا تلاش می کنند تا سوله ای ارزان قیمت پیاده سازی کنند وبرای مثال در قدم اول به سوله ساز عنوان می کنند که قرار است در داخل این سوله فقط مرغداری احداث شود . اما بعد از اینکه سوله به اتمام رسید کاربری سوله را تغییر داده و از آن سوله برای کارهایی غیر از مرغداری استفاده می شود . خب در این حالت مسلم است که مشکلات زیادی بوجود خواهد امد ، حتی اگر قرار باشد تا سوله گسترش یابد ، ممکن است نوع فنداسیون سوله و یا نحوه طراحی و معماری آن این اجازه را به ما ندهد که تغییرات مد نظر را داخل ان ایجاد کنیم .

از این جهت لازم است تا اصل صداقت در تمامی پروژه ها ، هم از طرف کارفرما و هم از طرف سوله ساز رعایت شود تا نهایتا یک سازه موفق پیاده شود . شرکت سوله سازی اذین صدرا با ساخت صدها هزار متر مربع سوله و صدها سوله مرغداری ، متخصص در زمینه ساخت و احرای انواع سازه های مرغداری و ساخت مرغداری ارزان می باشد . از این جهت می توانید همه روزه حتی در روز های تعطیل از طریق پل های ارتباطی ذکر شده داخل سایت ، با ما تماس گرفته و از مشاوران شرکت ، راهنمایی دریافت کنید . همچنین می توانید حضورا در دفتر شرکت سوله سازی صدرا حضور یافته و از نزدیک با مهندسین و متخصصین شرکت ما مصاحبه و مشاوره داشته باشید .

در خدمتتان هستیم تا بهترین و مناسب ترین سازه ها برای شما و کشورمان را پیاده کنیم . با تشکر شرکت سوله سازی آذین صدرا ، متخصص ساخت سوله های سبک و فوق سبک در کشور


نویسنده :