ساخت سوله خرپایی فوق سبک

ساخت سوله خرپایی فوق سبک

ساخت سوله خرپایی فوق سبک

ساخت سوله خرپایی فوق سبک توسط شرکت سوله سازی آذین صدرا در سراسر کشور بدون محدودیت ، اجرای پروژه های سوله توسط مهندسین مجرب و مدیران پروژه متخصص با آخرین تکنولوژی روز دنیا و نرم افزای های پیشرفته طراحی .

تماس با ما ، همه روزه

09140070767

طراحی و معماری تخصصی سوله ، ساخت و پیاده سازی در کمترین زمان ، اجرای سوله با حداقل وزن و بالاترین استحکام . شرکت سوله سازی آذین صدرا یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های سازنده سوله در کشور ، متخصص ساخت سوله های سبک و فوق سبک ، آماده همکاری با تمامی شرکت ها و پیمانکاران و کارفرمایان می باشد .

شرکت سوله صدرا ، سازنده بیش از صدها هزار متر مربع سوله در داخل و خارج از کشور می باشد . ساخت سوله های سبک و فوق سبک با بهترین کیفیت ، تخصص شرکت سوله سازی صدرا می باشد . ساخت سوله خرپایی فوق سبک امروزه به میزان زیادی در کشور ما در حال انجام است .

به دلیل ویژگی های مناسبی که سوله های خرپایی دارند از این جهت سازندگان سوله بیشتر تمایل دارند تا سوله های خود را از نوع خرپایی و البته سبک و فوق سبک اجرا کنند . البته شاید به این نکته مهم توجه کرد که نحوه ساخت سوله و روش ساخت آن به متراژ سوله ، نوع کاربری سوله و اقلیم ساخت آن بستگی دارد .

از این جهت اگر قصد دارید تا سوله را با قیمت مناسب و همچنین کیفیت فوق العاده بالا پیاده سازی کنید ، اول از هرچیزی با یک شرکت سوله سازی متخصص مشورت کنید . شرکت سوله سازی که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد قبل از هرچیزی به خوبی ویژگی های سوله شما را بررسی نموده و با توجه به ویژگی های اساسی سوله ، مناسب ترین نوع سوله را به شما پیشنهاد خواهد داد که هم مشکلی در منطقه ای که شما سوله را در آن می خواهید بسازید نداشته باشید و هم اینکه هزینه آن متناسب بوده و استحکام مناسب و کافی را داشته باشد .

اگر قبل از ساخت سوله و بدون اینکه شما مشخصات و ویژگی ها سوله را برای سوله ساز بیان کنید ، او به شما پیشنهاد ساخت سوله خرپایی فوق سبک را داد ، در همان لحظه به راحتی متوجه خواهید شد که این سوله ساز تخصص و مهارت کافی ندارد چرا که بدون در نظر گرفتن شرایط و نوع کاربری سوله ، فقط به یک نوع روش ساخت سوله اتکا می نماید . از این جهت همکاری با سوله ساز متخصص بسیار مهم است .

ساخت سوله خرپایی فوق سبک با دفترچه محاسبات سوله

همواره دقت نمائید که اگر سوله با به شکل اصولی ساخته شود باید دارای دفترچه محاسبات باشد و تمامی ویژگی ها سوله و مشخصات آن در این دفترچه محاسبات قید شده و این دفترچه باید به تایید نظام مهندسی برسد . همواره سوله در هر منطقه ای که ساخته می شود باید به تایید نظام مهندسی آن منطقه برسد . از این جهت اقلیم سوله مهم است . چرا که کشور ما ، یک کشور چهار فصل بوده و اقلیم های مختلفی دارد ، مناطق کویری ، کوهستانی ، مرطوب و … که نحوه ساخت سوله و نوع سوله در هر منطقه با دیگری متفاوت است . از این جهت نظام مهندسی هر منطقه متناسب با همان اقلیم شرایط خاصی را برای ساخت سوله در آنجا تنظیم می کند که باید حتما در ساخت سوله رعایت شود .

اگر شما قصد دارید تا سوله ای ایمن با هزینه مناسب بسازید ، و یک عمر از آن استفاده نمائید ، حتما با سوله ساز متخصص همکاری نمائید تا با خیال راحت سوله خود را با استاندارد های لازم پیاده سازی نمائید . البته در مورد ساخت سوله هایی که به وسیله سازه های دست دوم ساخته می شوند کمی این مورد متفاوت است .

زمانی که سوله توسط سوله های دست دوم ساخته می شود ، معمولا سوله ساز از ارائه دفترچه محاسبات خودداری می کند اما توجه داشته باشید که ساخت سوله با سوله های دست دوم هم شرایط خاص خود را داد و اگر می خواهید در این مورد اطلاعات کافی کسب کنید مقاله سوله دست دوم را در سایت ما مطالعه کنید .

ساخت سوله خرپایی فوق سبک بهترین حالت برای ساخت سوله می باشد به این دلیل که هزینه بسیار پایین داشته و استحکام بالایی هم دارد . اما به این نکته هم توجه کنید که ساخت سوله خرپایی فوق سبک کار هر سوله سازی نیست .

ساخت سوله خرپایی فوق سبک به شکل استاندارد

همانگونه که گفته شد ساخت سوله خرپایی فوق سبک کار هر کسی نیست و سوله ساز باید با تخصص این کار را انجام دهد ، اگر محاسبات دقیق در انجام این کار صورت نگیرد هیچ منفعتی برای شما نخواهد داشت چرا که هزینه نهایی ساخت سوله بسیار بالا هم ممکن است باشد .

از همین جهت نمی توان گفت که صرفا یدک کشیدن نام ” سوله سبک ” ، باعث سبک ساخته شدن و کاهش هزینه های ساخت خواهد شد . در حقیقت سوله بخودی خود باید مهندسی شده ساخته شود و شرایط لازم را داشته باشد . لذا توجه داشته باشید که صرفا سوله سبک یک اسم است و باید روش ساخت سوله مهندسی شده باشد تا بتوان هزینه را مدیریت کرد و سازه ای مدرن و مستحکم داشت .

شرکت سوله سازی آذین صدرا یکی از متخصصان در زمینه ساخت سوله خرپایی فوق سبک می باشد . سوله های سبک و فوق سبک انواع مختلفی دارند  ، برای مثال سوله های خرپایی ، سوله های لوله ای ، سوله های قوسی که بسته به ساختار سازه باید یکی از انواع سوله را برای خود اجرا نمائید . از همین جهت مشاوره قبل از ساخت سوله بسیار مهم است .

برای مشاوره و همچنین کسب اطلاعات کافی در مورد ساخت انواع سوله های سبک و فوق سبک ، می توانید با شرکت سوله صدرا تماس گرفته و با کارشناسان و مهندسین ما در زمینه ساخت و اجرای انواع سوله ها مشاوره نمائید . سوله صدرا سازنده صدها هزار متر مربع سوله های سبک ، فوق سبک ، سنگین و … آماده همکاری با سازندگان سوله در داخل و خارج از کشور میباشد . جهت ساخت سوله در هر استانی از کشور و یا کشور های همسایه می توانید به راحتی با ما تماس گرفته و پروژه خود را در کوتاهترین زمان ممکن اجرا نمائید . با تشکر سوله صدرا


نویسنده :