ساخت سوله با وزن سبک

ساخت سوله با وزن سبک

ساخت سوله با وزن سبک

ساخت سوله با وزن سبک ، در سراسر کشور ، بدون محدودیت ، با هزینه بسیار مناسب زیر نظر مهندسین متخصص و مجرب در شرکت سوله سازی آذین صدرا . سوله آذین صدرا متخصص ساخت سوله های سبک و فوق سبک با حداقل وزن و بالاترین استحکام در انواع مختلف می باشد .

تماس با ما : 09140070767

سوله های سبک دارای انواع مختلفی هستند که البته بسته به نوع کاربری سوله و همچنین اقلیم ساخت سوله باید ساخته شود . امروزه با توجه به توسعه ساخت سوله های سبک ، اکثر سازندگان سوله قصد دارند تاسازه های خود را با نوع سبک پیاده کنند . اما لازم به ذکر است که باید قبل از هرچیزی توجه کرد که سوله در چه منطقه ای و برای چه منظوری قرار است ساخته شود .

ساخت سوله در اقلیم نامناسب و به روش نادرست می تواند هزینه ها و خسارت های جبران ناپذیری به بار آورد . سوله های زیادی در سراسر کشور بودند که به روش نادرست و غیر اصولی ساخته شدند و پس از مدت کوتاهی سوله دچار نشست یا ریزش شده است . به همین دلیل قبل از هرچیزی و هرگونه اقدام به ساخت سوله با یک سوله ساز متخصص مشورت نموده و تمامی استانداردهای لازم برای ساخت سوله خود را بررسی کنید .

البته نکته مهمی که وجود دارد داشتن دفترچه محاسبات سوله است . سوله برای اینکه به شکل صحیح و اصولی ساخته شود باید دارای دفترچه محاسبات باشد و این دفترچه محاسبات سوله به تایید نطام مهندسی منطقه برسد . از این جهت اگر سازه شما دارای دفترچه محاسبات باشد پس خیالتان راحت است .

ساخت سوله با وزن سبک نباید به نحوی باشد که استحکام و امنیت کلی سازه در خطر باشد . نکته مهمی که همواره روی آن تاکید کردیم این است که نباید امنیت را فدای قیمت نمود . در هر صورت ، سوله محلی است که به منظور خاصی ساخته می شود و قرار است در داخل آن کارهایی عموما صنعتی و … انجام شود و چندین نفر و شاید چند صد نفر در داخل آن مشغول باشند از این جهت این محل باید کاملا امن بوده و در کنار آن دارای تهویه مطبوع و سیستم های گرمایشی یا سرماشی مناسب باشد .

از این جهت تمامی موارد مهندسی باید در ساخت سوله رعایت شود .

ساخت سوله با وزن سبک و بهترین استحکام

همانگونه که گفته شد ساخت سوله با وزن سبک لازمه داشتن استحکام است  از این جهت هرگز نباید درقدم اول در فکر کاستن هزینه ها به بهای ساخت سازه های نامناسب باشد . شرکت سوله صدرا در همین جهت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا ، نرم افزار های پیشرفته و مجرب ترین مهندسین کشور ، سازه هایی با استاندارد کامل و کیفیت تایید شده در هر منطقه را برای شما پیاده خواهد نمود .

شرکت سوله صدرا یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور است که تاکنون صدها هزار متر مربع سوله در داخل و همچنین خارج از کشور ، آماده همکاری با تمامی سازندگان عزیز می باشد . قبل از هرچیزی توجه داشته باشید که تنها به یک سوله ساز اتکا نکنید و با چندین شرکت معتبر در این زمینه مشورت نمائید . چرا که متاسفانه برخی شرکت ها که تعداد زیادی هم نیستند ، از برخی روش هایی که ممکن است هزینه های نهایی شما زیاد شود استفاده کنند و شما اصلا متوجه نشوید که چگونه هزینه های شما به این اندازه زیاد شدند .

روش هایی مثل حمل سوله ، وزن کردن قطعات سوله در باسکول ، دست بردن در وزن و محاسبات مواردی هستند که ممکن است شما در مورد آنها اطلاعات کافی نداشته باشید  و باعث بالا رفتن هزینه های شما شوند . از این جهت حتما قبل از اقدام به هرگونه ساخت و ساز با افراد متخصص و مورد اعتماد و مهم تر از همه حرفه ای در این زمینه مشورت و مشاوره نمائید .

شرکت سوله آذین صدرا همواره آماده است تا خدمات خود را در داخل و خارج از کشور خدمت مشتریان و کارفرمابان عزیز قرار دهد . همین حالا می توانید از طریق پل های ارتباطی با ما تماس گرفته و با کارشناسان و مهندسین ما مشاوره نمائید . باتشکر شرکت سوله سازی صدرا


نویسنده :