ساخت سوله با سوله سبک

ساخت سوله با سوله سبک

ساخت سوله با سوله سبک

ساخت سوله با سوله سبک . از انجایی که در حال حاضر سوله های سبک یکی از مهم ترین نوع سوله ها در صنعت ساخت و ساز سوله هستند پس به همین دلیل اکثر کارفرمایان و سازندگان سوله علاقمند هستند تا سازه های خود را با سوله نوع سبک انجام دهند .

البته سوله های سبک چندین نوع مختلف هستند که شما می توانید با رجوع به مقاله ” سوله سبک ” تمامی جزئیات در مورد سوله های سبک را از ساخت و نصب گرفته تا انواع مختلف و قیمت های آن  مطالعه نمائید . اما مهم ترین نکته این است که برای ساخت سوله با سوله سبک ، ابتدا لازم است تا بیینیم این سوله قرار است در چه محلی ساخته شود ؟ به عبارتی اقلیم و منطقه سوله بسیار مهم است . چرا که تماما ویژگی های سوله از فنداسیون گرفته تا پوشش سقف و … به اقلیم و منطقه سوله بازمی گردد .

پرکاربرد ترین نوع سوله های سبک نوع خرپایی آن است که خوشبختانه سوله صدرا ، یکی از متخصص ترین سازندگان این نوع سوله ها می باشد . از انجایی که سبک ساختن سوله خود یک هنر است ، پس نمی توان هر نوع سوله خرپایی را سبک و بهینه دانست . به این معنی که صرفا یدک کشیدن اسم سوله سبک ، برای سبک بودن آن سوله کافی نیست . باید سوله به نحوی ساخته شود که ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند بهینه باشد و هزینه های مجموعه این سازه برای ما مناسب باشد .

در بین پروژه هایی که ممکن است در یک متراژ مشابه و حتی مصالح مشابه باشند ، شاهد هستیم که هزینه یک سوله از سوله دیگر بسیار بیشتر است . این موضوع به نوع اسکلت باز می گردد . هر اندازه که بتوان اسکلت کلی سازه را سبک و همچنین مستحکم ساخت در اینصورت می توان گفت سوله سبک واقعا برای ما بهینه است .

ساخت سوله با سوله سبک در سراسر کشور

شرکت سوله آذین صدرا یکی از بزرگترین تولید کنندگان و سازندگان سوله های سبک و فوق سبک در کشور می باشد . شرکت ما با دو دهه تجربه و ساخت صدها هزار متر مربع سوله در داخل و خارج از کشور ، مفتخر است تا بهترین نوع سوله های سبک را تولید نماید .

همانگونه که گفتیم برای ساخت یک سوله سبک یا بهتر بگوئیم سبک ساختن یک سوله لازم است تا تخصص کافی به کار رود . اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که اطلاعات کمی در زمینه سوله ها دارید حتما توصیه می کنیم مقالات موجود در سایت را مطالعه کنید تا از زیر و بم این صنعت مطلع شوید . متاسفانه شاهد هستیم که برخی سوله ساز ها با برخی کارها مثل عدم ارائه دفتر چه محاسبات و … و یا محاسبه وزن کلی سازه به شکل  بیشتر از آنچه در دفترچه ثبت شده ، هزینه زیاد تری را به کارفرما متحمل می سازند .

پس برای اینکه با اینگونه موارد مثل دفترچه محاسبات و … آشنا شوید حتما این موارد را مورد مطالعه قرار داده و سپس با شرکت های سوله سازی اقدام به عقد قرار داد نمائید .

ساخت سوله با سوله سبک متناسب با نوع سازه شما و منطقه شما باید اجرا شود و ممکن است اقلیم منطقه شما اجازه ساخت سازه شما توسط سوله های سبک را ندهد . پس به همین دلیل باید با یک سوله ساز با تجریه مشورت نمود تا هزینه ها مدیریت شود .

در صورت توجه نکردن به اقلیم سوله و ساخت سوله با سوله های سبک مسائلی مثل نشست سوله و … ممکن است پیش آید که خسارات جبران ناپذیری بوجود آورد . پس همواره در فکر قیمت نباشید چرا که استحکام و اصول ساخت بسیار مهم تر است . موارد زیادی در کشور ما وجود داشتند که به دلیل ساخت سوله در اقلیم های نامناسب پس از مدتی در اثر وزش بادهای شدید یا زمین لرزه ، سوله تماما نشست کرده است و …

از این جهت همواره در خدمتتان هستیم تا با ارائه مشاوره خدمت شما عزیزان هر چند کوچک بتوانیم کمکی به شما کرده باشیم . جهت مشاوره و یا ساخت انواع سوله های مختلف در داخل یا خارج از کشور با شماره تماس های موجود در سایت با سوله صدرا تماس گرفته و پس از انجام مشاوره های لازم سریعا سوله خود را توسط مهندسین مجموعه ما احداث نمائید .

با تشکر شرکت سوله سازی آذین صدرا


نویسنده :