سازنده سوله نسل جدید و ارزان در کشور

سوله‌ فوق سبک صنعتی

سوله‌ فوق سبک صنعتی یکی از انواع سوله های بسیار پرکاربرد است چرا که این نوع سوله ها را می توان برای انواع فضاها همچون کارخانه ها  ،انبارها ، مرغداری‌ها ، گاوداری ها ، آشیانه‌های هواپیما ، تعمیرگاه‌ها ، فروشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی استفاده کرد . سوله‌ فوق سبک صنعتی معمولا دارای ابعاد بزرگتری هستند […]

بروز رسانی ۱۳۹۹/۱۰/۰۵
0 نظر

سوله‌ فوق سبک صنعتی یکی از انواع سوله های بسیار پرکاربرد است چرا که این نوع سوله ها را می توان برای انواع فضاها همچون کارخانه ها  ،انبارها ، مرغداری‌ها ، گاوداری ها ، آشیانه‌های هواپیما ، تعمیرگاه‌ها ، فروشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی استفاده کرد .

سوله‌ فوق سبک صنعتی معمولا دارای ابعاد بزرگتری هستند . ستون های این نوع سوله معمولا ارتفاع بلند تری دارند و باید از نوع سوله مناسب تری برای سوله های صنعتی استفاده نمود . به همین دلیل باید گفت مناسب ترین نوع سوله برای سازه های با ارتفاع  دهانه بزرگ همان سوله های سبک و فوق سبک هستند .

البته ساخت این نوع سوله با توجه به ابعاد سازه متفاوت است و باید مقاومت های سازه در نظر گرفته شود .

سوله ها هر چقدر که بزرگتر می شوند مسلما دهانه و ارتفاع آن نیز بزرگتر می شود به همین دلیل قوس دهانه سوله نیز تغییر می کند . با توجه به همین موضوع ما نمی توانیم از سوله های سنگین به راحتی استفاده کینم اما می تواینم از سوله های تیرورق هم استفاده کنیم اما مسلما مزایای استفاده از سوله های سبک را برای ما نخواهد داشت .

اگر هدف ما ساخت سوله‌ فوق سبک صنعتی است پس لازم است تا تمام اسکلت سازه از سوله های سبک و فوق سبک طراحی شود . موضوع طراحی و ساخت سوله با سوله های سنگین موضوع دیگریست که در آن طراحی ، نقشه کشی و ساخت سوله به شکل کاملا متفاوت تری صورت می گیرد .

سوله‌ فوق سبک صنعتی هر چقدر که با وزن کمتری ساخته شود به همان میزان در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد اما لازم به ذکر است که نباید کوچکترین تغییری در استحکام سازه بوجود آید .

نکته مهم هم همین است که باید برای ساخت سوله های صنعتی به کمک سوله های سبک لازم است تا با سوله ساز متخصص و واقعا کاربلد در این زمینه همکاری نمود .

چرا که اجرای سوله صنعتی با سوله های تیرورق راحت تر است و اکثر سازندگان قادر به ساخت ان هستند و به هر اندزه هم که مهندسی دقیق روی سازه صورت گیرد به دلیل وزن زیاد سازه هزینه نهایی برآورد شده مقدار کمی تفاوت خواهد داشت .

ساخت سوله‌ فوق سبک صنعتی در داخل و خارج کشور

شرکت سوله سای آذین صدرا یکی از متخصص ترین و با سابقه ترین شرکت های سوله سازی در کشور ، هم اکنون قادر به ساخت یکی از سبک ترین سوله های مدرن در کشور می باشد  . سوله های ساخته شده توسط شرکت ما با حداقل وزن ارائه شده اند ، استحکام آنها توسط مهندسین ساخت و تولید استاندراد لازمه را کسب نموده و در سراسر کشور و همچنین خارج از کشور هم اکنون ساخته می شوند .

سوله های شرکت سوله سازی آذین صدرا قابل اجرا برای تمامی سازه ها از جمله سوله های مرغداری ، کارخانه ، سوله سبک سردخانه ، سوله های دامداری ، سوله های انبار و … قابل اجرا می باشد .

همواره کیفیت سوله و وزن سوله دو فاکتور اصلی در سوله های سبک هستند که مشخص کننده تخصص  ومهارت سوله ساز و کیفیت نهایی کار می باشد .

شرکت سوله صدرا آماده عقد قرارداد و همکاری با تمامی نهاد ها ، پیمانکاران و کافرمایان محترم در داخل و خارج از کشور می باشد جهت هرگونه همکاری ، مشاوه ،ذکسب اطلاعات بیشتر و …. با ما تماس بگیرید .باتشکر

سوله سازی صدرا ، سوله‌ فوق سبک صنعتی

 

دیدگاه و نظرات نظرات خود را با ما مشترک شوید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
امتیاز شما
09140070767 همه روزه پاسخگوی شما هستیم