سازنده سوله در خارج از کشور

سازنده سوله در خارج از کشور

سازنده سوله در خارج از کشور

شرکت سوله آذین صدرا یکی از شرکت های سازنده سوله در خارج از کشور ، آماده همکاری با تمامی کارفرمایان عزیز می باشد . شما عزیزان که قصد ساخت سوله های با متراژ های بزرگ در کشور های همسایه را دارید می توانید با دفتر شرکت سوله صدرا تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان ما ، نسب به حضور در دفتر و مشاوره حضوری اقدام نمائید .

مهندس مسلمی : 09140070767

پس از انجام مشاوره های لازم و بررسی پروژه مد نظر شما ، قرار دادی متناسب با شرایط سوله شما تنظیم شده و از همان روز مراحل ساخت سوله شما در کارگاه انجام شده و پس از اتمام طبق روال ساخت سوله در خارج از کشور نسب به ترانزیت و نصب و راه اندازی سوله در کشور مد نظر اقدام خواهد شد .

البته اکثر سازه هایی که در حال حاضر در خارج از کشور ساخته می شوند در کشور همسایه عراق ساخته می شوند و از این جهت به دلیل نزدیک بودن این کشور یه ایران می توانیم سریع کارهای ساخت و اجرا در آن کشور را انجام دهیم .

یکی از مسائل مهم در مورد ساخت سوله در خارج کشور این است که سوله شما در کدام کشور و در چه نوع اقلیم ساخته خواهد شد . آب و هوای کشور عراق معمولا گرم و خشک است از این جهت ساخت سوله های سبک را می توان خیلی سریع تر و راحت تر انجام داد همچنین بار برف این منطقه نیر یه شدت پایین است . از این جهت دست سوله ساز بسیار باز تر است .

ساخت سوله در کشور های خارج ایران توسط یک تیم مجرب باید انجام شود . تعداد انگشت شماری از شرکت های سوله سازی به عنوان سازنده سوله در خارج از کشور ارائه خدمات می نمایند از این جهت باید بسیار تحقیق و تفحس کرد تا شرکتی را یافت که در این زمینه ارائه خدمات نماید .

ساخت و صادرات سوله در خارج از کشور

سازنده سوله در خارج از کشور می تواند هم حضورا و توسط اکیپ مجرب در ان محل ارائه خدمات نماید و هم اینکه سوله را در کشور ایران ساخته و آن را صادر نماید تا در کشور مورد نظر توسط نصابین سوله نصب شود .

اما سوال پیش می آید که چرا باید سوله در کشور ایران ساخته شود و به کشور هایی مثل عراق صادر شود و در آنجا سرهم شود ؟ به این دلیل که هزینه ساخت سوله در کشور هایی همچون عراق بسیار بالا است و همچنین سوله هایی که در عراق ساخته می شوند اکثرا از نوع تیر ورقی و سوله سنگین هستند ،

پس از همین جهت کشورهایی همچون عراق ترجیح می دهند تا سوله را در کشور هایی مثل ایران که به تکنولوژی ساخت سوله های سبک و فوق سبک تسلط دارند سفارش دهند و در محل مد نظر سوله را دریافت نموده  و سپس نصب کنند .

همانگونه که ممکن است بدانید سوله های سبک از بهترین نوع سوله ها هستند که  از نظر استحکام و هم از نظر هزینه های نهایی بسیار مقرون به صرفه است . به همین دلیل هم در کشور خودمان و هم در کشور های پیشرفته ، سازه هایی بسیار بزرگ را به کمک سوله های سبک و خیلی راحت پیاده میکنند . از این جهت سازنده سوله در خارج از کشور می تواند تنها با ساخت و صادرات سوله زمینه فعالیت های خود را توسعه دهد .

شرکت سوله آذین صدرا هم سازنده سوله در خارج از کشور و هم صادر کننده انواع سوله های سبک و سنگین به کشور های همسایه می باشد . شما می توانید تنها با یک تماس ، سفارش خود را ثبت نموده و با کیفیت ترین و استاندار ترین سازه را در محل مورد نظر از ما تحویل بگیرید .

با تشکر شرکت سوله صدرا


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : ,