ساخت سبک ترین سوله

ساخت سبک ترین سوله

ساخت سبک ترین سوله

ساخت سبک ترین سوله چگونه ممکن است و برای چه مواردی می توان از سوله های سبک استفاده کرد ؟ ساخت سبک ترین سوله شرایط خاصی دارد و باید فاکتور های خاصی را در نظر گرفت .

در حال حاضر شرکت های بسیار معدودی در کشور ما تکنولوژی و دانش ساخت سبک ترین سوله را دارند . سوله هایی که نوع آنها سبک است ، روش ساخت مشخصی دارند ، اما می توان با تغییر در مراحل ساخت و همچنین مصالح ، این سوله ها را به نوعی ساخت و حتی اجرا کرد که بسیار سبک تر هم باشند .

به همین دلیل در حال حاضر موضوع اصلی سوله سبک نیست ، بلکه سبک تر ساختن سوله های سبک است .

به همین دلیل شرکت های سوله سازی در پی دست یابی یه این دانش تلاش می کنند تا بتوانند در ردیف لهترین شرکت های سوله سازی قرار گیرند .

شرکت سوله آذین صدرا در حال حاضر یکی از شرکت های بزرگ سوله سازی در داخل و خارج از کشور است که به دانش ساخت سبک ترین سوله دست پیدا کرده است .

تماس با ما : 09140070767

چرا سوله سبک به این میزان مورد توجه است ؟

سازه های سبک در حالت کلی از نظر اقتصادی و همچنین زمان بسیار تاثیر گذار هستند . سازه هایی بسیار بزرگ برای ساخت با سازه های سنگین ممکن است در مقایسه با سوله های سبک و ویژگی های این سوله ها کنار روند .

برای مثال اگر به جدول مقایسه سوله سبک و سنگین که در صفحه اصلی سایت ارائه شده است توجه کنید ، متوجه تفاوت بسیار بالای میران مصرف فولاد خواهید شد که این میزان فولاد مسلما هزینه زیادی هم برای ساخت دارد و هم اینکه وزن سازه بسیار بیشتر خواهد شد و متعاقبا برای توسعه سازه نیاز به ستون زنی بیشتر و در نتیجه مصرف فولاد بیشتر خواهد بود .

این موضوع به این معنی نیست که سوله های سنگین به هیج وجه کاربرد ندارند . خیر ! موضوع بحث ما در حال حاضر بررسی ویژگی هایی است که سوله های سبک دارند و دلایلی که تمایل به استفاده از این تنوع سازه را بیشتر می کند . گرچه ساخت سوله و انتخاب نوع سوله مناسب برای سازه ، تماما باید زیر نظر سوله ساز متخصص صورت گیرد .

کاربرد اصلی سوله های سبک می تواند در ساخت سازه هایی با دهانه و ارتفاع بسیار بزرگ مشخص شود . برای سازه های خیلی کوچک با توجه به تخصص و تبحر سوله ساز می توان از سوله های تیرورقی هم استفاده کرد که  در مجموع تفاوت هزینه چندانی هم نخواهد داشت . اما برای سازه هایی یا دهانه و ارتفاع بسیار زیاد استفاده از سوله های سبک بسار معقولانه تر و عملی تر است .

همانگونه که گفته شد شرکت سوله سازی آذین صدرا یکی از بزرگترین و همچنین متخصص ترین شرکت های سوله سازی می باشد که تاکنون هزاران متر سوله از انواع مختلف سبک و سنگین را در داخل و همچنین خارج از کشور ساخته و به مرحله اجرا رسانیده است . مجموعه ما مفتحر است به تولید سبک ترین ، استاندارد ترین و مستحکم ترین سوله در کشور .

جهت ساخت سبک ترین سوله ، همه روزه می توانید با ما در تماس باشید . با تشکر سوله صدار


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : ,