سوله برای مرغداری

سوله برای مرغداری

سوله برای مرغداری

سوله برای مرغداری ، اجرا توسط شرکت سوله آذین صدرا ، با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در سراسر کشور و خارج از کشور .

جهت ساخت انواع سوله های مرغداری و یا دامداری با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید

09140070767

سوله های مرغداری از دسته سوله هایی هستند که ساخت انها بسیار انجام می شود و بخشی از صنعت سوله سازی در جهت ساخت سوله های مرغداری در حال فعالیت است . قبل از هر چیز ساخت سوله مرغداری باید طبق اصول بهداشتی صورت گیرد از این جهت سوله برای مرغداری باید در قدم اول متناسب با پروتکل های بهداشتی باشد از این جهت هر سوله ای را نمی توان برای مرغداری استفاده کرد .

مرغداری فعالیتی حساس است از این جهت باید از همان ابتدای کار به شکل درست عمل کرد . مرغداری نیاز به عایق های مناسب و همچنین فضایی باز برای اجرای داخل مرغداری دارد .

کارفرمایان در قدم اول سعی می کنند تا سوله را به ارزان ترین شکل بسارند و معمولا از سوله های سبک ارزان تمای دارند تا استفاده کنند . در قدم اول سوله های یو بی ام به ذهن آنها خطور می کند چرا که هم سریع ساخته می شود و هم هزینه پایینی دارد . اما نکته مهم اینجاست که سوله یو بی ام باید برای مرغداری عایق شود .

عایق های داخل سوله از جنس پلی یورتان هستند و این عایق ها جاذب آلودگی می باشند . محیط هایی مثل مرغدای که صدرصد در معرض خطر بیماری های مرغی هستند محیطی مناسب برای آلودگی سایر طیور می باشد .

عایق های  پلی یورتان به دلیل خاصیت خود آودگی را به راحتی جذب و آن را در محیط منتشر می کنند به همین دلیل نمی توان از این نوع سوله برای ساخت مرغداری استفاده نمود و مجوز ساخت سوله برای مرغداری توسط سوله های آمریکایی داده نمی شود .

بهترین سوله برای مرغداری

همانطور که گفته شد مرغداری به دلیل مسائل بهداشتی نیازمند ساخته شدن باسوله ای است که هم از لحاظ بهداشتی مورد تایید شود و هم اینکه هزینه مناسبی را هم برای کارفرما داشته باشد .

از جملبه بهترین سوله هایی که می توان جهت سوله برای مرغداری استفاده نمود ، سوله های سبک خرپایی هستند . سازه های خرپایی برای مرغداری را می توان در هر اندازه ای بدون محدودیت اجرا نمود و دهانه های بسیار بزرگ را با انها اجرا کرد . ضمن اینکه هزینه ساخت انها پایین و استحکام و وزن کل سازه نیز بسیار پایین است و از لحاظ بهداشتی نیز مورد تایید می باشد .

گرچه می توان از سوله های تیرورق هم استفاده نمود اما در صورت بزرگ بودن ابعاد سازه سوله های تیرورقی به دلیل وزن بالای سازه و فولاد برای ما مقرون به صرفه نخواهد بود .

مرغداری ها باید در محیطی مناسب احداث شوند اگر قرار است تا مرغداری ها در کنار هم باشند حتما باید فاصله مناسب بین مرغداری های رعایت شود تا از انتقال بیماری های طیور از مرغداری به مرغداری دیگر جلوگیری شود .

شرکت سوله صدرا با دو دهه تخصص در زمیه ساخت انواع سوله برای مرغداری ، با بهره گیری از دانش سبک سازی و طراحی اصولی ، هم در اقتصادی کردن هرچه بهتر هزینه های سوله و هم در حفظ استقامت سازه تلاش می نماید تا بهترین سازه ها را برای شما بسازد .

جهت ساحت انواع سازه های سبک  سنگین و مدرن با ما در تماس باشید .

با تشکر

شرکت سوله آذین صدرا

 


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , , ,