سوله سبک و ارزان

سوله سبک و ارزان

سوله سبک و ارزان

شرکت سوله آدین صدرا سازنده سوله سبک و ارزان ،انواع سوله های صنعتی سبک ، سوله های کارخانه ، سوله های سبک برای سردخانه ، انواع سوله های دامداری و مرغداری با بهترین کیفیت و کمتری وزن در کشور .

ساخت سبک ترین سوله در کشور

تماس با ما 09140070767

شرکت سوله صدرا به عنوان سازنده سوله سبک و ارزان ، موفق به ساخت سوله های خرپایی شده است که کمترین میزان وزن را در هر متر داشته و استحکام فوق العاده بالایی دارند . این نوع سوله توسط شرکت های انگشت شماری هم اکنون تولید می شود که شرکت سوله اذین صدرا یکی از این شرکت هاست .

شرکت ما با دو دهه تجربه در زمینه ساخت انواع سوله های سبک ، سنگین و مدرن ، بهترین نوع سوله را با بهره گیری از دانش روز دنیا ، به کارگیری مهندسین متخصص و دوره دیده و همچنین استفاده از دانش سبک سازی ، بهترین و اقتصادی ترین سوله ها را طراحی و اجرا می نماید .

با توجه به شرایط اقتصادی موجود ، ساخت سوله ها هر اندازه که اقتصادی تر باشند برای کارفرما مقرون به صرفه تر هستند و مسلما سوله ساز نیز تخصص خود را نشان داده و به پاس بازدهی کاری بالا ، مسلما منافع لازم را هم کسب خواهد نمود .

سوله سبک و ارزان هم اکنون امری تحقق یافته در شرکت سوله سازی اذین صدرا می باشد .

ساخت سبک ترین سوله در کشور

شاید کمی اغراق امیز باشد اما یک واقعیت است و شرکت سوله صدرا در حال حاضر مقرون به صرفه ترین و مستحکم ترین سوله های نوع سبک و حتی سنگین را با دانشی خاص پیاده سازی می نماید .

ساخت سوله به روش سبک ، کار یک شب نیست و تجربه چندین ساله در پشت ان نهفته است . سوله ساز ضمن داشتن تجربه لازم در این زمینه باید مهارت ، خلاقیت و همجنین بازدهی کار بسیار بالایی داشته باشد .

دانش اولیه ساخت سوله در اختیار همگان می تواند قرار گیرد اما اینکه چگونه این دانش را بتوان در مسیری درست توسعه داد و سازه ای مستحکم با هزینه ای مقرون به صرفه برای مشتری ساخت ، و واقعا یک هنر است . هنری که دست یابی به ان به شدت دشوار است .

شرکت سوله صدرا سوله های سبک را مطابق با اخرین دانش روز اروپا ، با بهره مندی از اخرین نرم افزار ها ، طراحی و اجرا می نماید .

تیم های مدیریتی ، نظارتی و مهندسی این مجموعه در تمامی مراحل پروژه نظارت لازم و کافی را داشته و تمامی مراحل در یک مجموعه کاملا هماهنگ و منظم جهت نهایت بهره وری از زمان ، انجام می شود .

شما مشتریان و کارفرمایان عزیز که قصد دارید تا سازه های مدرن با صرفه اقتصادی بالا و همچنین طراحی زیبا داشته باشید می توانید با شرکت سوله صدرا تماس بگیرید . جهت مشاوره های ساخت ، طراحی ، اجرا و ساخت سوله سبک و ارزان یک جلسه مهمان ما شوید .

باتشکر

سوله آذین صدرا


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , ,