سازنده سوله صنعتی

سازنده سوله صنعتی

سازنده سوله صنعتی

شرکت سوله آذین صدرا سازنده سوله صنعتی ، یکی از بزرگترین شرکت های سوله سازی در کشور ، سازنده انواع سوله های سبک و فوق سبک صنعتی آماده عقد قرارداد با تمامی نهاد ها و اشخاص جهت ساخت با کیفیت ترین سوله ها می باشد .

جهت ساخت مدرن ترین و استاندارد ترین سوله های صنعتی با ما تماس بگیرید

09140070767

شرکت ما با دستیابی به دانش ساخت سوله های فوق سبک ، هم اکنون موفق به ساخت سوله هایی شده است که کمترین وزن ممکن را داشته و نهایت استحکام را به ارمغان می اورد . سوله های فوق سبک زمانی کارایی لازم را دارند که اول از همه استحکام لازم را داشته باشند و دوما با وزن کمتر هزینه نهایی را برای ما متناسب کنند .

از همین حیث سوله سازان سعی می کنند تا با ساخت سوله ها به این شکل نهایت مهارت خود را نشان دهند و توانایی ساخت خود را در معرض نمایش بگذارند .

اما نکته جالب اینجاست که تفاوت سوله ساز های خوب و خوب تر در همین موضوع مشخص خواهد شد . قسمت زیادی از هزینه سوله مربوط به مصالح است در واقع این فولاد و پروفیل است که متریال اصلی سوله را تشکیل می دهد و هرچقدر این مصالح بیشتر استفاده شوند مسلما هزینه ساخت سوله بالاتر خواهد رفت .

به همین دلیل باید سعی کنیم تا سوله را به شکلی بسازیم که وزن آن پایین تر بوده در عین حال لطمه ای به استحکام آن وارد نشود .

ابن امر تنها با تخصص و کسب تحربه حاصل خواهد شد . به همین دلیل ممکن است یک سوله 1000 متری توسط دو سوله ساز با سوله سبک ساخته شود و وزن سازه در هردو ساختمان سوله متفات باشد .

نحوه متراژ بندی یا همان ابعاد سوله نقش بسزایی در کاهش هزینه سوله و ساخت بهینه ان دارد یک سوله 1000 متری را می توان با یک نقشه بندی و متراژ بندی مناسب با کاهش چشم گیر هزینه ساخت و اجرا کرد .

سازنده سوله صنعتی در صورتی که بسیار ماهر باشد می تواند این سازه را به راحتی با سوله های سبک پیاده کند .

ساخت سوله صنعتی با سوله سبک

شرکت سوله صدرا ، سازنده سوله صنعتی با سوله ها مدرن و فوق سبک در کشور می باشد . شرکت ما با دانش روز اروپا ، مهندسی فوق العاده تخصصی و همچنین تجربه دو دهه خود در صنعت سوله سازی ، هم اکنون یکی از بزرگترین و تخصصی ترین شرکت های سوله سازی در کشور است .

دانش این شرکت نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور نیز وقف شده است تا بتوانیم ابن هنر تخصصی را برای همگان به ارمغان اوریم . در کشور های نه چندان پیشرفته همچون عراق در حال حاضر سوله ها به روش های قدیمی در حال ساخت هستند که سوله تیرورقی می باشند و هزینه بسیار بالایی دارند .

به همین دلیل سازندگان سوله در این کشور ، به کشور های همجوار خود مخصوصا ایران روی می اورند تا به کمک انها بتوانند هر چه بهتر سازه های مستحکم و با هزینه مناسب اجرا کنند .

سازنده سوله صنعتی در این کشور ها تقریبا وجود ندارد ، به همین دلیل ما با دانش روز دنیا می توانیم بهترین سوله های صنعتی ، کارخانه ای ، دامداری و … را ساخته و در این کشور ها اجرا نمائیم .

شرکت سوله صدرا سازنده سوله صنعتی و انواع سوله های مدرن برای تمامی کاربری ها همچون سوله های سردخانه ، سوله های کارخانه ای با هر ابعادی ، اجرای بچه سوله برای انواع سازه ها ، ساخت سازه های گنبدی و قوسی ، اجرای انواع سازه های امریکایی یا همان یو بی ام و سازه های فوق سبک خرپایی می باشد .

سوله های صنعتی همانطور که از نامشان پیداست برای سازه های  صنعتی هستند و می توانید برای برپا کردن کارگاه و یا فعالیت های صنعتی و تولیدی استفاده شوند .

به همین دلیل ابعاد در این نوع سوله ها مهم است جرا که داخل سوله ها باید به نوعی طراحی شوند که تردد و کار داخل سوله بسیار راحت باشد و مشکلی در تردد ماشین الات یا نصب و راه اندازی دستگاه های داخل سوله پیش نیاید .

به همین دلیل است که باید تمام این موارد در ساخت سوله صنعتی در نظر گرفته شود و سازنده سوله صنعتی باید ساخت را با در نظر گرفتن تمام فاکتور ها اجرا کند .

در حال حاضر مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین نوع سوله برای ساخت سوله های صنعتی ، سوله سبک میباشد که می توان این نوع سوله را به روش خرپایی با نهایت استحکام در تمامی اندازه ها و دهانه ها با قیمت تمام شده مناسب اجرا نمود .

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در جهت ساخت و یا طرح سوالات با شرکت سوله سای آذین صدرا تماس بگیرید .

باتشکر

سوله آذین صدرا


نویسنده :