تولید کننده سوله سبک

تولید کننده سوله سبک

تولید کننده سوله سبک شرکت سوله آذین صدرا

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سوله سبک در کشور می باشیم . سازه های سبک و ایمن امروزه نقش مهمی را در ساخت وساز به عهده دارند و شما عزیزان که قصد اجرای سازه های بزرگ را دارید بهتر است قبل از هرچیز در رابطه باسازه های سبک هم مطالعه کنید وشناخت نسبی نسبت به این تکنولوژی هم بدست اورید .

جهت ساخت انواع سازه های سبک و مدرن با ما تماس بگیرید

سوله صدرا تولید کننده سوله سبک

09140070767

سازه های بزرگ و کوچک را می توان ابا انواع روش های ساخت و مصالح اجرا کرد و موضوع مهم در ساخت و ساز همواره قیمت نهایی بوده است و کارفرما در فکر این بوده که چگونه سازه خود را با هزینه مناسب و با کیفیت بالا به مرحله اجرا و نهایتا تحویل برساند .
یکی از مهم ترین و کاربردی ترین سازه هایی که می توان از انها برای ساخت انواع سازه ها استفاده کرد سوله میباشد . سوله یکی از سازه های مدرن می باشد که البته از گذشته نیز سازه ها نه لزوما با خود سوله بلکه به شکل مهندسی سوله ساخته می شدند .

ما این معماری سازه را در گذسته بیشتر توسط چوب شاهد بودیم چون عملا تولید کننده سوله سبک وجود نداشت .تا زمانی که تغییر و تحول در سوله ها صورت گرفت و این نوع مهندس ساخت با ورق های فولادی سنگین انجام شد . خود این روش و خود این ورق های فولادی سنگین ، به تنهایی راه حل خیلی از مسائل شدند و هم اکنون نیز بسیازی از سازه ها که از گذشته توسط سوله های سنگین یا به اصطلاح تیر ورقی ساخته شده اند هنوز هم پابرجا هستد .

ناگفته نماند که هم اکنون نیز برخی از سازه ها با همین سوله های تیرورقی به شکلی مناسب تر اجرا می شوند . علی رغم اینکه هم اکنون سازه هایی به نام سوله سبک صنعت سوله سازی را متحول کردند و بیشتر سازه های سنگین و دهانه بزرگ را به سادگی پیاده کردند .
سازه های سبک نوعی از مهندسی و همچنین روش اجرا در سوله ها می باشد . سوله ها در کل به چندین روش اجرا می شوند . سوله های تیرورق سنگین ، سوله های نیمه سنگین ، سوله های سبک خرپایی و سوله های فوق سبک لوله ای . همجنین نوعی از سوله های نیز وجود دارند که به انها سوله های امریکای یا UBM گفته می شود که معمولا سوله قوسی نیز می گوید اما نام قوس مختص این نوع سوله های نیست و معمولا همان سوله های یو بی ام نام مناسبی برای انهاست .

مزیت های استفاده از سوله سبک

تمامی سوله ها بغیر از خود سوله های تیرورقی از نوع سبک محسوب می شوند . سوله های سنگین مشکلی که داشتند این بود که محدودیت های زیادی هم از لحاظ دهانه و اندازه سوله و هم از لحاظ قیمت داشتند . برای مثال ساخت سوله با دهانه های بسبار بزرگ مشکل بود و امکان ساخت سازه بزرگ به وسیله سوله های سنگین وجود نداشت . چاره حل این مشکل استفاده از ستون ، طبقه و .. بود که در اینصورت هم کارایی سوله کم می شد و و هنگام استفاده سوله به عنوان سازه انبار یا کاراخانه ، محدودیت حرکت ماشین آلات محتلف داخل ان وجود داشت .
سوله های سبک از این جهت تحول ایجاد کردند که این محدودیت ها را از بین بردند .
مهمترین محدودیتی که از بین رفت همان محدودیت دهانه و اندازه سازه بود . به کمک سوله های سبک و مهندسی انها قادر شدیم تا به بهترین شکل دهانه هایی با اندازه های دلخواه را به وسیله سوله های سبک اجرا کنیم . تعداد ستون ها به صفر و یا حداقل تعداد برسانیم و از این طریق فضای کار در داخل سوله را بیشتر کنیم .
در کنار ان سازه را سریعتر بسازیم ، مصرف مصالح را در به حداقل رسانده و مهم تر از همه هزینه ها را مدیرت کنیم .
هزینه سلاخت یک سوله بزرگ با سوله های سنگین بسیار کمر شکن بود اما چاره ای جز ان نبود چراکه همانور که گفته شد تولید کننده سوله سبک وجود نداشت . اما هم اکنون تا سقف 40 درصد با توحه به نوع سازه و تخصص سوله ساز می توان هزینه های کلی ساخت اسکلت سازه را کاهش داد . این میزان در سازه های بزرک بسیار چشمگیر است و همین موضوع دلیل اصلی رشد محبویت سوله های سبک بودند .

سوله هایی که شرکت سوله سازی صدار تولید می کند یکی از سبک ترین و کم نظیر ترین سوله ها در کشور می باشد . سازه های مستحکم ، ایمن و مهندسی شده با طراحی معماری فوق العاده ، زمانی که شما قصد ساخت یک سوله را دارید حتما به زیبایی هم باید اهمیت دهید . یکی از نکات مهم زیبایی سوله می باشد که چشم بیننده را نیز خیره کند .

البته موضوع طراحی معماری و خلق هنر در سوله بستگی به نوع سوله دارد . برای مثال درسوله های نمایشگاهی خیلی بهتر می توان انواع مانور ها را روی سوله انجام داد . سوله های نمایشگاه معمولا در اندازه های بزرگ ساخته می شوند و سعی می شود تا ستون میانی حدالامکان در انها یا نباشد و یا خیلی کم باشد .
بهترین نوع سوله برای ساخت این نوع سازه ها همانگونه که گفته شد سوله های خرپایی هستند که بتوان بدون محدودیت انواع دهانه های بزرگ را هم با معماری متاسب و هم با هزینه تمام شده مناسب به مرحله اجرا برسانیم .
شرکت سوله سازی صدار تولید کننده سوله سبک  ، متناسب با نوع پروژه شما نوع سوله را انتخاب می کند و این چنین نیست که سوله های تیرورق و سنگین به کل از چرخه سوله سازی خارج شده باشند . برای پروژه های کوچک تحت شرایط می توان با سوله های تیرورقی نیز سوله بهتری هم ساخت و ابن بسته به نوع پروژه و همجنین تخصص سوله سازی دارد که با او همکاری می کنید .

شرکت ما با دو دهه تجربه در زمینه سوله سازی و اجرای انواع سازه های سبک و مدرن آماده ارائه مشاوره وهمچنین عقد قرارد داد با تمامی نهاد ها ، پیمانکاران و  اشخاص حیقیقی می اشد .

شرکت سوله آذین صدرا یکی از بزرگترین تولید کنندگان و سازندگان سوله های سبک در داخل و خارج از کشور .


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , ,