مجری سوله سبک

مجری سوله سبک

مجری سوله سبک

شرکت سوله سازی آذین صدرا یکی از شرکت های مجری سوله سبک در کشور میباشد . شرکت ما مجری سوله سبک در خارج از کشور نیز می باشد . لازم به ذکر است امروزه سوله های سبک به دلیل ویژگی های خاص خود بسیار مخاطب پیدا کرده اند .

تا چند سال قبل سوله ها به روش سنتی ساخته می شدند و عموما به شکل تیر ورق ساخته می شدند . این نوع سوله ها به دلیل مشکلات زیادی که داشتند متاسفانه برای هر نوع سازه ای مناسب نبودند .

درواقع مهمترین مشکلی که این نوع سوله ها داشتند در قدم اول وزن سنگین انها بود . وزن سوله متعاقبا باعث بالا رفتن هزینه سوله می شد مخصوصا زمانی که قرار داد سوله از نوع وزنی بود چراکه قرارداد سوله را می توان به دو شکل وزنی و متری امضا کرد .

یکی از تحولات بسیار مهم در صنعت سوله سازی ظهور سوله های سبک بود . سوله های سبک پا به عرصه صنعت سوله سازی گذاشتند تا بتوان ساخت سازه های بزرگ را متحول کرد .

قبل از ان عملا ساخت سوله هایی با دهانه های بزرگ غیر ممکن بود و تحمل بار سازه به دلیل وزن بسیار زیاد فولاد بسیار کم بود . به همین دلیل هم اکنون می توانیم بدون محدودیت انواع سازه های مدرن را با دهانه هی بزرگ و بدون محدودیت اجرا کنیم .

یکی از بزرگترین مزایای سوله های سبک هم همین بود که محدودیت سوله های تیرورقی را از میان برداشت .

نگته مهمی که در رابطه با سوله های سبک وجود دراد همین موضوع مجری سوله سبک می باشد . سوله سبک محصولی نیست که اماده باشد و انها را به هم وصل کرد . سوله سبک در واقع یک روش ساخت است .

روش ساخت سوله سبک چگونه است

همانطور که گفته شد سوله سبک یک روش ساخت برای سوله می باشد که از این طریق سازه مورد نظر را ایمن تر و با ویژگی های بیشتری اجرا کنیم .

مسلما اولین موضوع مهم در سوله های سبک وزن سازه می باشد . در سوله های سبک در متراژ های بالا بخصوص ، میزان وزن سوله های سنگین و سبک قابل مقابسه نمی باشد . اگر قسمت سوله خرپایی را مطالعه نمائید جدول مقایسه ای که توسط شرکت سوله صدرا طراحی شده است را مشاهده نمائید

در متراژ هایی مشخص دیگر ساخت سوله به روش تیرورقی اصلا ممکن نیست و نیاز به تغییر سازه و تقویت ان داریم . به همین دلیل سوله های تیرورقی عملا در گذشته دست ما را بسیار بسته بودند .

مجری سوله سبک باید با به کارگیری دانش ساخت سوله مناسب ترین متراژ را در وهله اول برای سوله مشخص کند چرا که مهم ترین موضوع در قیمت سوله ابعاد سوله می باشد که اگر درست در نظر گرفته نشود چندین برابر هزینه اضافی برای کارفرما خواهد داشت که البته در نظر گفتن این نکته برای اینکه صداقت مجری را هم در رابطه با منفعت خود قیاس کرد خالی از لطف نیست .

به همین  دلیل همواره توصیه نموده ایم که با سوله ساز های معتبر و با سابقه در این زمینه همکاری نمائید .

یکی از موضوعات مهمی که همواره گوشزد نموده ایم بالا بردن اطلاعات خود در زمینه سوله سازی می باشد . مجری سوله سبک پس از تعیین ابعاد مناسب سوله ، باید تخصص خود را در طراحی نقشه سوله و سپس ساخت سوله نشان دهد .

مهم ترین مشخصه ای که یک سوله ساز خوب را از خوب تر متمایز می کند ساخت سوله با وزن کم و در عین حال استحکام بالا می باشد . به جرات می توان گفت هم اکنون شرکت های انگشت شماری در حال تولید سوله های سبک با کیفیت فوق العاده مناسب می باشند .

شرکت سوله آذین صدرا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سوله های سبک و فوق سبک در داخل و خارج از کشور می باشد . این شرکت با بیش از ده سال سابقه در ساخت و اجرای انواع سوله های مدرن ، هم اکنون پروژه های سوله بسیار متعدد و موفق را در سطح کشور به پایان رسانده است .

ساخت بیش از 500 نوع سوله از انواع مختلف به عنوان یکی از خوش نام ترین پیمانکاران سوله سازی در کشور افتحار ماست .

شما مشتریان و کارفرمایان عزیز می تواند جهت ساخت انواع سازه های سبک ، ایمن و مطمئن با مناسب ترین هزینه در سراسر کشور خارج از کشور با ما تماس گرفته و هم کاری خود را اغاز نمائید .

شرکت سوله صدرا مشاور و مجری سوله سبک


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : ,