سوله فوری در تبریز

سوله فوری در تبریز

ساخت سوله فوری در تبریز و سراسر کشور

سوله فوری در تبریز ، شرکت سوله سازی آذین صدرا یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور می باشد . شرکت ما تاکنون بیش از 500 نوع سوله مختلف در انواع سبک ، سنگین و … را در نقاط مختلف کشور اجرا نموده است .

با ما تماس بگیرید

0914-0070767

ساخت انواع سوله های مدرن و بخصوص سوله های سبک در تخصص سوله سازی آذین صدرا قرار دارد . شرکت ما به کمک مهندسین متخصص خود و بررسی های چندین ساله ، هم اکنون یکی از سبک ترین سوله های سبک در کشور را ساخته و به مرحله اجرا رسانده است .

این سوله ها که از نوع سبک خرپایی هستند سبک ترین سوله در کشور میباشد . همانطور که ممکن است بدانید وزن سوله یکی از عوامل در ساخت سوله می باشد .

سوله مد نظر هر اندازه که با وزن کمتر و در عین حال با کیفیت بالا ساخته شود به همان میزان تخصص و تبحر سوله ساز را بیشتر نمایان خواهد کرد .

سوله های سبک هم اکنون در کشور های پیشرفته در حال اجرا هستند . خوشبختانه کشور ما نیز هم اکنون سوله سازان متخصصی در این زمینه دارد که می توانید بهترین نوع سوله ها را با انها ساخته و نهایت صرفه جویی در هزینه ها را داشته باشید .

با توجه به اینکه فولاد متریال اصلی در ساخت سوله می باشد به هر مقدار که این میزان فولاد در ساخت کاهش یابد مسلما هزینه کمتری نیز متقبل خواهیم شد .

سوله فوری در تبریز و سراسر کشور بستگی به نحوه کار و نوع سوله دارد . صرفا سریع ساختن یک سوله به معنی خوب بودن آن نیست . همانطور که گفته شد قبل از زمان ساخت ، باید به کیفیت ساخت سازه توجه شود .

ساخت سوله فوری با کیفیت در سراسر کشور

سوله سازی که به شما وعده ساخت سوله در کمترین زمان را می دهد و این زمان از زمات معقول پروژه بسیار کمتر است مسلما در کار خود ممکن است نواقصی داشته باشد . چرا که اندازه همه سوله ها یکی نیست و ممکن است کارفرما اندازه های متفاوتی را برای سوله خود مد نظر داشته باشد . به همین دلیل نمی توان سوله را ساخت و از قبل انبار کرد .

این کارفقط در مورد سوله های دست دوم می تواند صحیح باشد که برای مثال سوله از قبل در محلی استفاده شده است و هم اکنون آن سوله ها باز شده اند و درانبار سوله ساز نگهداری می شوند .

این نوع سوله ها دست دوم هستد و می توان برای پروژه هایی که قصد راه اندازی با سوله کهنه دارند استفاده شوند اما بازه هم ابعاد این نوع سوله ها حداقل از نظر ارتفاع یک اندازه مشخص هستند .

به همین دلیل سوله نو هنگم ساخت ، باتوجه به اندازه سوله و تعیین برش های مد نظر و همچنین طراحی و نقشه کشی مدتی زمان خواهد بود .

اما نحوه ساحت سوله را می توان به گونه ای مدیریت کرد تا زمان ساخت سوله به حداقل برسد . در واقع سوله فوری امکان پذیر باشد . یکی از نکات مهم که در ساخت فوری سوله می توان در نظر گرفت همزمان کردن اجرای فنداسیون با شروع ساخت سوله در کارگاه می باشد .

به این ترتیب که هنگام استارت ساخت سوله در کارگاه ، اکیپ دیگری کارهای مربوط به فنداسون بندی سازه را شروع نموده و زیرسازی ، ستون بندی و … را انجام دهند تا همزمان و یا حتی زودتر از اتمام تکه های سازه ، فنداسینون آماده سوار شدن سوله بررروی آن باشد .

همچنین در داخل کارگاه و در ردند ساخت سوله نیز تجربه یکی از عوامل مهم در ساخت فوری سوله میباشد که در ساخت هر چه سریعتر سوله بسیار تاثیر گذار است .

شرکت سوله سازی آذین صدرا با در نظر گرفتن تمامی فاکتور ها و همچنین سابقه کاری چندین ساله خود در این زمینه هم اکنون خدمات سوله فوری در تبریز و تمامی شهر های کشور را برای هم میهنان عزیز در اسرع وقت به مرحله اجرا می رساند .

شما برای ساخت انواع سوله های سبک ، سنگین و مدرن می توانید با شرکت ما تماس گرفته و پس از مشاوره ، در کوتاهنرین زمان پروژه خود را از ما تحویل بگیرید .

باتشکر

شرکت سوله سازی آذین صدرا ، ساخت سوله در تبریز ، فوری و استاندارد


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , ,