سوله سازی در تبریز

سوله سازی در تبریز

سوله سازی در تبریز

شرکت سوله سبک و سنگین آذین صدرا به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های سوله سازی در تبریز ، هم اکنون مفتخر است تا اعلام کند مهندسین شرکت ما موفق به ساخت سوله های سبکی شده اند که کمترین مقدار وزن را در هر متر دارند .

جهت سفارش ساخت سوله سبک ، سنگین ، مدرن و … در تبریز و یا تمامی شهرهای کشور فقط کافیست با شرکت سوله سازی صدرا تماس بگیرید :

۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس مسلمی

این کار یک قدم بسیار بزرگ در توسعه صنعت سوله سازی تبریز و کل کشور می باشد . شرکت سوله آذین صدرا از ابتدای کار تلاش و محوریت کار خود را بر سبک سازی اصولی سازه ها بنا نهاده بود و سبک سازی اصولی در عین حفظ استحکام الویت اول ما بوده و همچنان نیز خواهد بود .

سوله سبک آذین صدرا

شرکت سوله سازی تبریز صدرا طی سالیان زیادی که در این صنعت مشغول به فعالیت و ارائه خدمات بوده است پروژه های فراوانی در جای جای کشور و همچنین خارج از کشور طراحی و اجرا نموده است .

خدمات شرکت ما به عنوان یک شرکت سوله سازی تبریز محدود به شهر تبریز نمی باشد . خدمات شرکت سوله آذین صدرا به تمام نقاط کشور و همچنین خارج از کشور ارائه می شود .

صادرات سوله یکی از فعالیت های مهم شرکت سوله سازی تبریز صدرا می باشد . طراحی ، صادرات و همچنین ساخت سوله در کشور های همسایه همچون عراق یکی از فعالیت های متداوم شرکت سوله سازی صدرا می باشد .

شرکت ما متخصص در ساخت انواع سوله های سبک برای سازه های صنعتی و غیرصنعتی مثل سوله مرغداری ، سوله دامدری ، سوله برای انبار ، انواع سوله های صنعتی و … با کیفیت و استحکام بالا در عین حال با قیمت تمام شده پایین می باشد .

شرکت ما به عنوان شرکت سوله سازی تبریز همواره در جهت ارائه خدمات سوله سبک به همشهریان و هم میهنان عزیز تلاش نموده است . ساخت سوله های سبک امروزه بسیار مورد توجه است و شرکتی در این زمینه برنده می باشد که بتواند بهترین سازه را با وزن کم و قیمت تمام شده پایین با کیفیت و استحکام بالا برای مشتری و کارفرمای خود بسازد . به همین منظور شرکت ما همواره رضایت مشتری را در الویت کاری خود قرار داده است .

باتشکر سوله آذین صدرا


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , , , , ,