ساخت سوله فوری

ساخت سوله فوری

ساخت سوله فوری

ساخت سوله فوری در شرایطی صورت می گیرد که کارفرما قصد راه اندازی یک سوله در یک شرایط اضظراری دارد . این شرایط می تواند تحت تاثیر هرچیزی باشد . موضوع مهم برای ما این نیست . موضوع مهم این است که چگونه برای کارفرمایی که این تقاضا را دارد ساخت سوله فوری انجام دهیم .

جهت ساخت سوله فوری در هر نقطه کشور با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس مسلمی

روش های ساخت سوله فوری

ساخت سوله فوری بستکی به نوع پروژه شما و فعالیتی که داخل سوله می خواهید انجام دهید دارد . پس از مشاوره با شرکت و بررسی فعالیت شما و همچنین محل احداث و … شرکت مناسب ترین سوله برای شما از نظر قیمت و متناسب بودن با اقلیم منطقه را خدمت شما اعلام خواهد کرد .

سوله های متعددی می توانند برای فعالیت شما مناسب باشند . یکی از این نوع سوله ها ، سوله های سبک یو بی ام ( UBM ) ، می باشند که بسیار سریع می توان آنها را ساخته و به مرحله اجرا رساند .

این سوله ها که به سوله های امریکایی هم معروف هستند را می توانیم به سرعت در محل مورد نظر بسازیم بدین شکل که پی سوله در محل مورد نظر اجرا شود و سپس ورق هایی که اندازه انها مشخص شده و تهیه شده اند به محل سازه منتقل می شوند و در همان محل به وسیله دستگاه یو بی ام متناسب با محاسبات سوله به اندازه مورد نطر قوسی شده و سریعا با جرثقیل نصب می شوند .

درواقع سریع ترین روش ساخت سوله استفاه از این روش می باشد . ساخت سوله فوری با این روش مدت زمان بسیار کمی نیاز دارد . اگر سوله یو بی ام یکی از گزینه های شما باشد حتما سازه خود را با این سوله بسازید . هزینه تمام شده این نوع سوله بسیار پایین است .

این نوع سوله عمدتا نوع دست دوم ندارد و هزینه یک سوله UBM از نوع دست اول بسیار کمتر از سوله های دست دوم مشابه است .

ساخت سوله فوری با سوله های لوله ای

سوله های لوله ای هم از جمله سوله هایی هستند که می توانید به شکل سریع و فوری آنها را اجرا کنید . در کل ساخت سوله فوری را با سوله هایی می توان انجام داد که در دسته سوله های سبک و فوق سبک قرار می گیرند و می توان سریعا با فنداسیون سبک و یا بدون نیاز به فنداسیون آنها را اجرا کرد .

سوله های لوله ای هم از جمله این نوع سوله ها هستند که می توان فوری انها را اجرا کرد . البته روش های دیگری هم برای ساخت سوله فوری وجود دارد که بسته به نوع پروژه دارد و بنا به اقلیم شما و نیاز شما و همچنین استفاده شما از سوله می توان از ان استفاده کرد .

حهت ساخت سوله فوری با قیمت بسیار مناسب و مطمئن می توانید با شرکت سوله آذین صدرا تماس گرفته و پس از مشاوره همکاری خود را با ما آغار کنید .

سوله سبک آذین صدرا سازنده بیش از 500 نوع سوله از انواع مختلف در داخل و خارج از کشور

با تشکر سوله آذین صدرا


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , , ,