خرید سوله

خرید سوله

خرید سوله

خرید سوله شرکت سوله آذین صدرا یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور می باشد . هدف ما سبک سازی سوله ها و اقتصادی کردن هر چه بیشتر این نوع سازه ها می باشد .

سوله یکی از سازه های بسیار مدرن است که می توانیم با طراحی و استفاده مناسب از آنها تقریبا هرگونه سازه صنعتی ، کاربردی ، تفریحی و … را پیاده سازی کنیم .

سوله ها انواع مختلفی دارند و هریک از انواع آن ، مناسب برای نوع خاصی از سازه ها می باشند . همانطور که گفتیم دامنه گستردگی و کاربرد این نوع سازه ها بسیار زیاد است .

جهت خرید سوله در انواع مختلف ، مشاوره ، طراحی و ساخت سوله با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس مسلمی

شرکت سوله آذین صدرا تاکنون بیش از 500 نوع سوله در هزاران متر مربع را در سراسر کشور و خارج از کشور به مرحله اجرا رسانده است .

خرید انواع سوله از شرکت سوله صدرا هم می تواند از داخل کشور و هم از خارج از کشور باشد . هم اکنون امکان خرید سوله از کشور عراق در شرکت سوله آذین صدرا وجود دارد و کارفرمایانی که قصد خرید سوله و ساخت سوله در عراق را دارند می توانند با شرکت سوله آذین صدرا در تماس باشند .

خرید سوله با قیمت مناسب

سوله هایی که شرکت سوله آذین صدرا می سازد به جرات یکی از فوق سبکترین سوله های موجود در حال حاضر در کشور می باشند . این یک ادعا نیست و شرکت ما با قدرت به این تکنولوژی دست یافته است و هم اکنون سوله های خرپایی با کمترین مقدار مصرف فولاد در هر متر را می سازد .

همچنین می توانید جهت خرید سوله از نوع کهنه و دست دوم نیز با شرکت سوله صدرا همکاری نمائید . سوله های نو و دست دوم هردو در دستور کار شرکت قرار دارند و خرید و فروش می شوند .

خرید سوله های دست دوم نیاز به دقت بالایی دارند و ممکن است سوله نو قیمت مناسب تری نسبت به یک نمونه دست دوم داشته باشد به همین دلیل حتما قبل از خرید سوله از نوع دست دوم مشاوره را فراموش نکنید .

جهت خرید انواع سوله با قیمت مناسب کافیست با ما تماس گرفته و مشخصات سازه مد نظر خود را با ما مطرح نموده و همکاری خود را با ما آغاز نمائید .

خرید سوله خرپایی ،  سوله تیرورقی سنگین ، انواع سوله های UBM ، سوله های سبک بدون فنداسیون ، سوله برای مرغداری ، سوله های باکیفیت سردخانه و …. همه و همه فقط با یک تماس و مشاوره با شرکت سوله آذین صدرا .

 


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , , , , , , , ,