ساخت سوله در عراق

ساخت سوله در عراق

ساخت سوله در عراق

ساخت سوله در عراق از جمله دیگر خدمات شرکت سوله سبک آذین صدرا می باشد .

شرکت ما همانطور که قبلا در مقاله صادرات سوله هم گفته ایم ، از جمله شرکت های معدود در زمینه طراحی و ساخت سوله در عراق و خارج از کشور می باشد .

جهت ساخت انواع سازه های سبک و مدرن در داخل و خارج از کشور و اطلاع از لیست بروز قیمت ها کافیست با ما تماس بگیرید

09140070767 مهندس مسلمی

شرکت سوله آذین صدرا مفتخر است با دست یابی به دانش روز سبک سازی و بهره گیری از مدیران و مهندسین مجرب پروژه ، ساخت سوله های فوق سبک را در داخل و خارج از کشور به مرحله اجرا برساند .

ساخت سوله در عراق به کمک روش های اصولی و همچنین ساخت طبق محاسبات دقیق انجام خواهد شد . طراحی  ، حمل و نصب در محل ، طبق شرایط مندرج در قرارداد توسط شرکت انجام خواهد گرفت .

ما توانسته ایم تا سبک ترین سوله خرپایی را با کمترین میزان مصرف فولاد در هر متر بسازیم . سازه های ساخته شده توسط شرکت چه در داخل و چه در خارج از کشور همگی طبق اصول مهندسی سوله بوده و دارای مجوز و تاییدیه سازمان نظام مهندسی برای سازه در محل مورد نظر می باشد .

همواره تمام مراحل ساخت سوله ، ابعاد سوله ، محل ساخت و مهم تر از همه دفترچه محاسبات سوله که شامل تمام جزئیات سوله از صفر تا صد می باشد برای یک سوله اصولی باید توسط نظام مهندسی تایید شود .

شرایط  و قیمت ساخت سوله در عراق

قبل از هرچیز لازم است بدانید هزینه ساخت سوله در عراق توسط شرکت سوله آذین صدرا بسیار مناسب برآورد می شود . چرا که سازه های ما از نوع مدرن و بسیار سبک ساخته می شوند که نتیجه آن مصرف پایین فوالاد و کاهش هزینه ها می باشد .

نکته دوم در مورد قیمت ساخت سوله در عراق این است که متد های حال حاضر سوله سازی در کشور عراق کماکان روش های سنتی سوله سازی هستند و اکثر سوله ها به روش سنتی و سوله تیرورقی اجرا می شوند .

در کشور های پیشرفته این روش از سوله سازی به کل از میان برداشته شده  و سوله های تیروقی به عنوان سوله های دست دوم و کهنه مبادله می شوند و عملا ساخت سازه ها با آنها هزینه فولاد مصرفی را بسیار بالا خواهد برد . چرا که سبک سازی نیاز به دانش دارد و دست یابی به این دانش نیازمند چندین سال تجربه .

با توجه به این نکته هزینه ساخت سوله در عراق توسط شرکت ما بسیار پایین تر از هزینه ساخت خود شرکت های عراقی خواهد بود .

همچنین جهت کسب اطلاع کافی از نحوه ثبت قرارداد و شرایط و ضوابط ساخت سوله در خارج از کشور ( ساخت سوله در عراق ) پیشنهاد می کنیم تا قسمت صادرات سوله را مطالعه کنید چون تمامی نکات که لازم است بدانید در آن مقاله قید شده است .


جهت ساخت انواع سازه های فلزی در داخل و یا خارج از کشور می توانید با شرکت سوله آذین صدرا که سازنده بیش از +400 نوع سوله از انواع مختلف در داخل و خارج از کشور است تماس بکیرید تا ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم ، پروژه مورد نظر خود را با ما استارت بزنید .

 

 


نویسنده :