ساخت سوله در اصفهان

ساخت سوله در اصفهان

ساخت سوله در اصفهان

ساخت سوله در اصفهان از دیگر خدمات شرکت سوله سبک آذین صدرا می باشد .

با توجه به قرار گرفتن دفتر مرکزی شرکت در بازار آهن شهر تبریز ، خدمات ما محدود به این شهر نبوده و شرکت ما طی چندین سال ، دامنه خدمات خود را در تمام شهر های کشور و همچنین صادرات سوله به خارج از کشور نیز توسعه داده است .

ساخت سوله در اصفهان و سایر شهرهای کشور توسط شرکت سوله سازی صدرا در یک پروسه زمانی بسیار مناسب صورت می گیرد .

با توجه به اینکه سوله ، سازه ای بسیار مناسب برای انواع کاربری ها است که هزینه و زمان ساخت را مدیریت می کند ، در عین حال کاری بسیار حساس و نیازمند تخصص و در مرحله بعدی تجربه بسیار بالایی است . هرگونه اشتباه جزئی در محاسبات و طراحی سازه می تواند صدمات جبران ناپذیر بعدی را به همراه داشته باشد .

جهت ساخت انواع سازه های سبک و مدرن ، با کمترین وزن و بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید

۰۹۱۴۰۰۷۰۷۶۷ مهندس مسلمی

ساخت سوله در اصفهان با ساخت سوله در شیراز کاملا متفاوت است . چرا که اگر مقالات سایت را دنبال کرده باشید قبلا به این موضوع اشاره کرده ایم که به علت متغیر بودن شرایط آب و هوایی و منطقه ای و بار برف و باد و .. ، ساخت سوله ها در شهر های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد .

پس در وهله اول سوله ساز باید اطلاعات کافی در رابطه با منطقه مورد نطر ، شرایط جوی ، بار های حاکم بر منطقه و .. داشته باشد.

اصول طراحی و ساخت سوله قدم بعدی در ساخت یک سوله است .

پس از اینکه سوله ساز اطلاعات مورد نیاز از منطقه احداث سوله را یدست آورد ، با توجه به کاربری موردنظر ، سوله مناسب که مثلا برای سوله مرغداری ، سوله دامداری و … است ، را انتخاب می کند که جهت آشنایی با انواع سوله ها می توانید مقاله سوله سبک را مطالعه کنید .

جهت مشاهده نمونه پروژه های ساخته شده در شهرهای مختلف کشور می توانید از قسمت پروژه ها اقدام نمایید.

طراحی و معماری سوله

پس از جمع اوری اطلاعات مربوط به محل ساخت و انتخاب نوع سوله با توجه به کاربری آن ، نقشه کشی سوله و طراحی سازه آغاز می شود که طراحی معماری سوله نیز در همین پروسه صورت خواهد گرفت .

پس از آن نسبت به ساخت قطعات با توجه به نقشه در کارخانه اقدام می شود و مراحل بعدی مثل رنگ و آمیزی و… در همین مرحله صورت می گیرد  و درنهایت بار مورد نظر به شهر مقصد منتقل می شود .

مراحل نصب و مونتاژ سوله ها نیز با توجه به نوع سوله مشخص می شود . در صورت استفاده از سوله های سبک و فوق سبک ، نصب و مونتاژ سازه با سرعت خیلی زیاد به اتمام می رسد .

ساخت سوله در اصفهان با سوله سبک

امروزه روش های سنتی سوله سازی دیگر چندان کاربردی ندارند و اکثر روش های قدیمی و پرهزینه جای خود را به روش های نوین سوله سازی یعنی سوله سازی سبک داده اند .

ساخت سوله ها به روش سبک و با استفاده از متریال مربوطه می تواند بسیار به نفع شما باشد . قبل از هرچیز لازم است بدانید که اکثر سازه های مد نطر را می توان با سازه های سبک در اندازه های بسیار وسیع و بدون ستون اجرا کرد .

در روش سنتی به دلایل مربوطه قادر نبودیم تا بیش از عرض های دهانه مشخصی از ستون میانی استفاده نکنیم . اما در روش ساخت و ساز سبک دیگر چنین محدودیت هایی نداریم .

سوله سازی از صفر تا صد

سوله های سبک خود دارای انواع مختلفی می باشند که بسته به نیاز و کاربری کارفرما می تواند ساخته شود . سوله های سبک خرپایی ، سوله های سبک UBM ، و …

جدا از بحث سوله های سبک ، در حالت کلی اگر می خواهید ساخت سوله در اصفهان با هزینه کم یا تمام شهر های کشور داشته باشید ، که استحکام و امنیت لازم را دربرابر عوامل طبیعی داشته و با آسودگی خاطر از آن استفاده کنید پیشنهاد ما استفاده از سوله های سبک است .

اما نکته مهم اینجاست که سوله های سبک درنام و ظاهر سبک هستند ، اما تا زمانی که دانش سبک سازی شرکت طرف قرارداد شما وارد سازه نشود عملا نتیجه مورد نظر حاصل نخواهد شد .

برای مثال زمانی که قرارداد ساخت یک سوله صنعتی را از نوع سوله سبک امضا می کنید ممکن است شرکتی در قرارداد وزن نهایی سازه شمارا 1000 کیلوگرم و شرکت دیگری همان سازه را با همان ابعاد و همان سوله با وزن 800 کیلوگرم تحویل دهد .

این مقایسه را در شرایطی در نظر میگیریم که هردو سوله ساز بدون هیچگونه دستکاری در متریال با دفترچه محاسبات سوله انجام می دهند و فرض بر اجرای درست است .

در این صورت تفاوت اصلی که سازه 800 کیلویی با سازه 1000 کیلویی خواهد داشت ، فقط و فقط تخصص سوله ساز در سبک ساختن سوله با همان میزان مقاومت و استحکام است .


جهت ساخت سوله در اصفهان و تمام شهرهای کشور کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به ساخت و تحویل سازه مورد نظر شما با کمترین وزن ، و بهترین کیفیت در کل کشور اقدام کنیم .

باتشکر سوله آذین صدرا

09140070767      مهندس مسلمی


نویسنده :