ساخت سوله سبک خرپایی

ساخت سوله سبک خرپایی

ساخت سوله سبک خرپایی

شرکت سوله آذین صدرا پیشتاز در ساخت سوله سبک خرپایی و انواع سازه هایی که به روش خرپایی اجرا می شوند است و تمام دانش خود را وقف سبک سازی هرچه بیشتر ساره های خرپایی می نماید .

ساخت سوله سبک خرپایی در شرکت سوله سبک آذین صدرا به روش نوین و با بهره گیری ار تکنولوژی روز دنیا و نرم افزار های پیشزفته تولید می شود .

جهت ساخت سوله سبک خرپایی و انواع سازه های فلزی با ما تماس بگیرید ـــــ 09140070767

اصل ساخت سوله سبک خرپایی دانش سبک سازی و ابعاد بندی اصولی است . به هر میران که سازه با ابعاد مناسب طراحی شود و همچنین هنگام اجرا شدن به روش خرپایی سبک سازی اصولی صورت گیرد سازه ها به همان میزان از استحکام کافی برخوردار بوده و در کنار ان هزینه پایین هم خواهن داشت .

اما در مورد ساخت سوله سبک خرپایی صداقت بسیا مهم است . چرا که مجری سوله یا همان پبمانکار سوله که شما با او در حال اجرای پروزه هستید بایستی به دور از منفعت شخصی خود عمل کند و شازه شما را هرچه بیشتر به نفع شما اجرا کند .

ساخت سوله سبک خرپایی

اصول سبک سازی در سوله سبک خرپایی

در ساخت سوله سبک خرپایی چندین نکته مهم حائز اهمیت است .

در وهله اول همانطور که میدانید امروزه دیگر سوله ها به روش های سنتی اجرا نمی شوند و با پا به عرصه گذاشتن سازه های سبک دیگر سوله ها به روش سنتی یا اجرا نمی شوند و یا بسیار بسیار کمنتر شده اند و سازه هایی که از نوع قدیمی بودند و سپس جایگزین سوله سبک یا امثال آن شده اند هم اکنون تبدیل به سوله دست دوم شده اند .

یک نکته مهم استفاده از همین سوله های دست دوم است و ممکن است در ساخت سوله سبک خرپایی از فلزات یا مواد اولیه به اصطلاح دست دوم استفاده شود و سپس با رنگرزی و کارهایی دیگر آن ها را به هم جوش زده و اماده نموده و سوله دست دوم را به نام سوله نو به شما بفروشند .

پس همین نکته بسیار کمک کننده شما خواهد بود تا در ساخت سوله سبک خرپایی دقت لازم و کافی را داشته باشید  .

همچنین نکته مهم بعدی این است که ساخت سوله خرپایی را همواره به شرکت های متخصص بسپارید . شرکت هایی که حداقل چندین و چند نمونه کار موفق در این زمینه داشته و همچنین دانش لازم برای ساخت و اجرا و همچنین مشاوره را داشته باشند .

مشاوره را فراموش نکنید !

سوله سبک آذین صدرا همانطور که همواره تاکید داشته است در هر کاری من جمله در صنعت سوله سازی ، مشاوره رکن اصلی کار است و همیشه قبل از اجرای پروژه ها چه در زمینه سوله سبک و چه زمینه اجرای سایر سازه های فلزی حتما از مشاوره های لازم استفاده کنید .

لازمه یک مشاوره خوب داشتن دانش کافی در این زمنیه است که هم برای شما که کارفرما هستید و هم برای مجری یا پیمانکار صدق می کند .

پس تا جایی که می توانید دانش خود را در زمینه سوله و سوله سازی افزایش دهید . پیشنهاد می کنیم مقاله سوله سبک که لینک آن را بالاتر ارائه کردیم را حتما مطالعه کنید .

چرا که نکات اساسی که لازم است بدانید هم در مورد انواع سوله ها و هم در مورد قیمت سوله ، سوله های دست دوم و… همگی به شکل کامل و مفید توضیح داده شده اند و شما فقط با صرف شاید نیم ساعت زمان به شکل کامل و مفید اطلاعات لازم را در رابطه با این صنعت بدست آورید .

جهت ساخت سوله سبک خرپایی می توانید با شرکت سوله سبک آذین صدرا که سازنده بیش از 400 نوع سوله از انواع مختلف است تماس بگیرید و پس از انجام مشاوره های لازم پروژه خود را با ما استارت بزنید .

تخصص شرکت آذین صدرا در صنعت سبک سازی سوله ها وهمچنین مشاوره های صحیح همواره رضایت مشتریان خود را جلب نموده است .

شرکت سوله سبک آذین صدرا آماده عقد قرار داد با نهاد های دولتی غیر دولتی و کارفرمایان محترم می باشد . جهت ساخت سوله سبک خرپایی ، انواع سازه های سبک ، مشاوره و کسب هرگونه اطلاعات می توانید با ما در ارتباط باشید .


09140070767 مسلمی


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,