سوله سبک تبریز

سوله سبک تبریز

سوله سبک تبریز

سوله سبک تبریز ، سازنده شرکت سوله آذین صدرا ( سوله سبک )

سوله سبک تبریز یکی از تولیدات شرکت سوله آذین صدرا می باشد . همانطور که می دانید سوله سبک و سازه ای که از این نوع ساخته می شود بسیار مقرون به صرفه است و ورن بسیار پایینی دارد .

سوله سبک تبریز توسط شرکت های متعددی که در این زمینه فعالیت دارند ساخته شده و به مرحله اجرا می رسد .

جهت سفارش سوله سبک تبریز ، کسب اطلاعات بیشتر ، اطلاع از قیمت ها و یا مشاوره با سوله آذین صدرا تماس بگیرید (09140070767)

سوله سبک تبریز که شرکت سوله آذین صدرا می سازد بسیار سبک هستند و از لحاط هزینه برای مشتری بسیار پایین خواهد بود . سوله سبک تبریز برای انواع سازه ها قابل استفاده است .

می توان از سوله سبک در صنایع زیر استفاده کرد :

برای ساخت انواع سازه های بزرگ با متراژ دهانه بالا

انواع سالن های نمایشگاهی

انواع سالن های ورزشی

برپا کردن سریع کمپ های اضطراری

سوله سبک مرغدای یا گاوداری

سوله سبک قوسی برای دهانه های کوچکتر

سوله های لوله ای فوق سبک برای فضاهای متوسط و سبک

ساخت انواع آشیانه ها و صنایع هوایی

استفاده در صنایه کشتی سازی

ساخت انواع انبار ها ، کارخانه ها ، فضاهای صنعتی و کارگاه های ماشین آلات ، سالن ها ورزشی ، استخر و…..

همان طور که میبیند دامنه کاربری سوله های سبک بسیار بزرگ است و تقریبا هرنوع سازه ای را با هر ابعادی و هر متراژ دهانه ای می توان با آن ها طراحی و سپس اجرا کرد .

سوله سبک تبریز

قیمت سوله سبک تبریز

قیمت همواره فاکتور رقابت است و البته همان طور که قبل تر هم گفته ایم همیشه قیمت را ملاک ساخت سوله قرار ندهید . همیشه به تفاوت قیمت ها اشراف لازم را داشته باشید ، چرا که ممکن است بعد ها باعث پشیمانی و هدررفت هزینه ها گردد .

با توجه به اینکه قیمت های فولاد و متریال ساخت سازه های سبک و سنگین هرروز در حال تغییر هستند برای اینکه قیمت دقیق و کاملا واقعی را برای سازه خود بدانید ، پیشنهاد ما تماس مستقیم با شرکت سوله آذین صدرا با شماره تماس (09140070767) است تا پس از انجام بررسی های لازم در مورد سوله شما قیمت دقیق ساخت و اجرای سازه شما را برآورد کرده و خدمتتان عرض کنیم .

راه دوم برای برآورد قیمت دقیق این است که از فرم استعلام هرینه سوله استفاده کنید . این فرم که سوله آذین صدرا آن را طراحی کرده است ، یک فرم چهار مرحله ای است و تقریبا تمام مشخصاتی که نیار است تا شما به ما ارائه کنید در داخل آن قرار گرفته است .

با تکمیل دقیق اطلاعات این فرم و ارسال آن برای ما در کمتر از 24 ساعت همکاران ما برآورد های لازم را انجام داده و با شما تماس خواهند گرفت .

چند نکته پیرامون سوله سبک تبریز

سوله سبک تبریز که توسط سوله صدرا ساخته می شود در تمام شهرهای کشور قابل اجراست لذا از هرکجای کشور عزیزمان می توانید با سوله سبک آذین صدرا تماس گرفته و سفارش کار دهید .

سوله های سبکی که شرکت آذین صدرا می سازد به جرات می توان گفت که نهایت سبک سازی روی آن ها انجام شده است و هزینه بسیار پایینی برای شما خواهند داشت .

ما از آخرین تکنولوژی روز و نرم افزار های پیشرفته دنیا در کنار مهندسین متخصص و مجرب استفاده می کنیم تا رضایت صددرصدی شما کارفرمای عزیز را جلب کنیم .

می توانیم با افتخار بگوییم که سوله آذین صدرا تاکنون 400 نوع سوله از انواع مختلف سبک ، سنگین و مدرن را در نقاط مختلف کشور با موفقیت به انجام رسانده است و رضایت صددرصدی مشتریان ما گواه بر این موضوع است .

از شما کارفرمایان محترم و مشتریان گرامی دعوت میکنیم که اگر قصد دارید یک سازه بسیار ایمن ، مستحکم و صدالبته اقتصادی را اجرا کنید همین حالا با شرکت سوله آذین صدرا تماس بگیرید.

با تشکر شرکت سوله سازی آذین صدرا (سوله سبک تبریز)


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

09140070767 مسلمی


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , , , , , , , , , ,