صادرات سوله

صادرات سوله

صادرات سوله

صادرات سوله یکی دیگر از خدمات مفید شرکت سوله سازی آذین صدرا است . این شرکت مفتخر به صادرات انواع سوله های سبک ، سنگین ، نو و یا دست دوم به کشور های همجوار است .

شرکت آذین صدرا یکی از شرکت های تولید کننده سوله سبک در تبریز و ایران با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سوله سبک جزو یکی از بهترین شرکت های سوله سازی در ایران است.

صادرات همیشه یک قسمت اساسی در کسب و کارهای مهم را تشکیل میدهد.شرکت های بزرگ که زمینه های فعالیت خود را بسیار گسترش داده اند همواره در فکر صادرات هم خواهند بود و فراهم کردن زمینه های صادرات محصول موردنظر در کشور ، فراهم کننده زمینه های تجاری و گسترش کسب و کارهای مرتبط است.

سوله تیرورقی

همان طور که میدانید سوله آذین صدرا اولین سازنده سوله های UBM در ایران و اولین وارد کننده دستگاه ساخت سوله یو بی ام در ایران است.این شرکت در جهت پیش برد اهداف رونق اقتصادی از زمان آغاز به فعالیت با صادرات سوله به کشور های هم جوار خاور میانه بر آن بوده است تا سهمی هر چند کوچک اما موثر در رونق اقتصادی کشورمان داشته باشد و همواره زمینه های کاری و ارتباط با کشور های همجوار را حفظ کرده است.

 

صادرات سوله

 

سیاست های صادرات سوله 

بر همین اساس و در راستای توسعه صادرات سوله که از نوع مهمترین اقلام ساخت و ساز در کشورهایی مثل عراق است ، شرکت سوله سبک آذین صدرا به غیر از جذب صنایع داخلی , صادرات سوله را جزو اهداف مهم و استراتژیک خود قرار داده است .این شرکت مفتخر است که صادرات سوله به کشور عراق را با موفقیت به انجام برساند و گامی هر چند ناچیز در جهت رشد و توسعه این کشور محروم از صنایع و کارخانجات برداشته باشد.این شرکت انواع سوله ها را به کشور عراق صادر می کند مثل انواع سوله دست دوم جهت عراق و…

لازم به ذکر است عمده‌ ترین صادرکنندگان کالا به عراق به ترتیب کشورهای ترکیه ، چین ، ایران ، آمریکا و کره جنوبی هستند و ایران ازعمده ترین تامین کنندگان مصالح ساختمانی برای عراق می باشد . شرایط و ضوابط خاصی همواره برای صادرات کالا در نظر گرفته می شود که شرکت انجام دهنده موظف است تا با رعایت این مقررات و ضوابط این امر مهم را به خوبی به انجام برساند.

صادرات سوله با سوله آذین صدرا

ما می خواهیم اگر در هر جای دنیا تفکری صنعتی و یا جرقه ای در ایجاد و گسترش صنعت وجود دارد به دلیل محرومیت خاموش نشود.

در همین راستا و در جهت اجرای پروژه های سوله در کشورهای همجوار به کمک صادرات سوله ، شرکت سوله سبک آذین صدرا آماده ی عقد قرار داد با تمام نهاد ها و سازمان ها در این راستا می باشد.تمام خدمات شامل نقشه کشی سوله , ساخت ,حمل و نقل ,نصب و راه اندازی و…مطابق قرارداد و بسته به نیاز و توافق طرفین می تواند توسط این شرکت برای کارفرما های محترم انجام  شود. البته لازم به ذکر است شرایط و ضوابط خاصی هم برای این کار در نظر گرفته شده است که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

شرایط صادرات سوله با سوله آذین صدرا

—اولین بند در صادرات سوله که لازم است کارفرمایان محترم بدانند این است که ساخت در ایران به ازای ساخت برآورد قیمت ایران صورت خواهد گرفت.

—هزینه گمرک و هزینه حمل تا محل پروژه به عهده کارفرما می باشد.

—ایجاد امنیت محل ساخت و نصب سوله.

—هزینه جرثقیل هنگام نصب بر عهده کارفرما می باشد.

—هزینه ایاب و ذهاب نفرات نصاب به عهده کارفرما می باشد.

—تهیه وسایل نصب ازجمله موتورجوش ، سیم سیار و آچار در محل نصب به عهده کارفرما می باشد و بعد از اتمام پروژه به کارفرما عودت داده می شود.

—همچنین تصفیه کامل قبل از اتمام پروژه نیز جزو شرایط صادرات سوله توسط سوله آذین صدرا می باشد.

صادرات سوله بر اساس در خواست کارفرما می تواند هم سوله نو و هم سوله دست دوم باشد و صرفا صادرات سوله نو مد نظر نیست.لذا مشتریان و متقاضیان گرامی می توانند از طریق تماس با ما و بیان جزییات طرح و شرایط پروژه ، همکاری خود را با ما اعلام نمایند.


نویسنده :