سوله در تبریز

سوله در تبریز

سوله در تبریز

شرکت سوله آذین صدرا خدمات نصب و فروش انواع سوله را در تمام نقاط کشور ارائه می کند.سوله در تبریز یکی از خدمات اصلی شرکت است که برای همشهریان و مصرف کنندگان شهر تبریز ارائه خواهد شد.به علت واقع شدن شرکت سوله سازی صدرا در شهر تبریز ، سعی ما بر این است که در وهله اول خدمات سوله در تبریز با سرعت هرچه ممکن انجام بگیرد.

سوله هایی که مشتریان سفارش میدهند پس از انجام مهندسی های لازم ، نیاز سنجی ، نقشه کشی ها فنداسیون و … ابتدا داخل کارگاه ساخته می شوند و هنگامی که آماده اتصال شدند به محل پروژه منتقل خواهیم کرد و با توجه به نوع سوله مصرفی شما و مدت زمان مرتبط با نصب آن سوله ، سازه برای شما نصب خواهد شد.

خدمات سوله در تبریز

خدمات سوله در تبریز شامل طراحی ، ساخت ،  فروش و نصب انواع سوله ها و نقشه کشی می باشد.شرکت سوله آذین صدرا با چندین سال سابقه کار مرتبط در این زمینه انواع سوله های تیرورقی ، سوله های با عرض دهانه کم یا همان سوله های UBM ، سوله های سبک و همچنین سوله های فوق سبک مثل سوله های خرپایی و لوله ای که بسیار تحول در زمبنه سوله های تیرورقی ایجاد کردند.

سوله های سبک بخودی خود ممکن است سبک نباشند.این تخصص شرکت سوله سازی است که باید طوری در ساخت سازه ها و مهندسی ساخت سازه عمل کند که نهایت سبک سازی و در ساخت سوله ها انجام گیرد.

سوله سازی آذین صدرا به عنوان تولید کننده سوله در تبریز اولین و مهم ترین الویت خود را بر این استوار کرده است که نهایت تلاش خود را در سبک سازی سوله ها انجام دهد.

هم چنین علاوه بر خدمات سوله در تبریز ، سایر خدمات مثل پوشش های سقف سوله که شامل ساندویچ پانل سقفی و  پلی یورتان و یا ورق گالوانیزه رنگ شده یا ساده و یا ورق های آلومینیوم هم که در نصب اصولی سوله از آن ها استفاده می شود هم ارائه می گردد.

شرکت سوله آذین صدرا (سوله در تبریز) مفتخر است تا تمام نیاز های مشتریان و مصرف کنندگان گرامی را تماما رفع کند و همچنین خدمات مورد نیاز مشتریان را در تمام نقاط کشور به شما مصرف کننده گرامی ارائه کند.همواره در کنار شما خواهیم بود و شعار ما این است که با یک بار همکاری مشتری دائمی ما خواهید شد.


شرکت سوله آذین صدرا | فروش و نصب انواع سوله سبک – سوله خرپایی – سوله UBM – سوله دست دوم – قیمت هر متر سوله و…

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

09140070767 مسلمی

 


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,