هزینه مهم است یا کاربرد

هزینه مهم است یا کاربرد

خیلی وقت ها کارفرما ها در مورد بحث هزینه مهم است یا کاربرد ، اغلب کمتر هزینه کردن را بر استاندارد سازی و یا کاربرد بهینه ترجیح می دهند که این امر بسیار غیر حرفه ای است. در راه اندازی سوله درست است که قیمت فاکتور مهمی است اما اینکه هدف و کاربرد و آینده کار را بر اساس آن طبقه بندی کرد کار اشتباهی است و اکثر کسانی که بر این رویه پیش رفتند در آینده ی نزدیک پشیمان شده اند.

پیشنهاد ما این است در پاسخ به این سوال که هزینه مهم است یا کاربرد این است که اگر هدف از ساخت و راه اندازی سوله مدنظرتان استفاده طولانی مدت از آن و ایجاد پروژه ای بدون مشکل با سرعت بالا و کارایی مناسب هستید قیمت را ملاک کار خود قرار ندهید، با حرفه ای ها کار کنید و تا جای ممکن از بهترین مصالح برای ساخت و تولید سوله استفاده کنید.

ساخت سوله ارزان 

باز هم تکرار می کنیم که قیمت فاکتور مهمی است اما نباید کلیت پروژه را فدای آن نمود.ما در شرکت فنی مهندسی سوله سبک صدرا سعی داریم با ارائه مشاوره درست به همراه قیمت های مناسب در خصوص احداث سوله، مراحل نصب آن و همچنین بهترین انتخاب برای طراحی و اجرای سوله با شما همراه باشیم.

قیمت های ارائه داده شده در این بازار با توجه به اجرت انجام کار انجام می شود، یعنی در هنگامی که شما می خواهید با یک کارخانه احداث سوله مانند سوله سبک صدرا قرارداد بنویسید اجرت کار ابتدا در قرارداد نوشته می شود و سپس نسبت به چک کارفرما برای خرید متریال هزینه ها بر اساس آن زمان محاسبه می شود.

اینکه بتوان یک قیمت ثابت برای احداث و ساختن سوله در نظر گرفت کار مشکلی است. اما می توان در بازه ای تقریبی این قیمت را نشان کرد.امیدواریم اندکی در رابطه با اینکه هزینه مهم است یا کاربرد ، اطلاعات مورد نیاز را ارائه کرده باشیم.

 


نویسنده : جواد مسلمی برچسب ها :