قیمت هر مترمربع سوله در سال 98

قیمت هر مترمربع سوله در سال 98

قیمت هر مترمربع سوله در سال 98

اگر شما هم می خواهید بدانید قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 چقدر است و یا چه عواملی در این قیمت تاثیر گذار هستند و پیش بینی ما از روند تغییرات قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 چیست پس در این مقاله با ما همراه باشید تا به شکل اساسی تمام این موارد را بررسی کنیم .

ببینید : قیمت سوله در سال 99

قیمت سوله یک عامل ترغیب کننده برای ساخت سوله های متفاوت است .سوله سبک ، سنگین ، مدرن و… همگی براساس رقابت روی قیمت باهم ظهور کردند و اکنون در حال توسعه هستند .

قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 و در وهله کلی ، قیمت این محصول ،  همیشه سوال خیلی از مشتریان است. از متداول ترین سوالات افرادی که قصد ساخت و اجرای سوله را دارند این است که هزینه سوله چقدر تمام می شود؟

اگر می خواهید قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 را به شکل دقیق بدانید لطفا تماس بگیرید تا به شکل دقیق هزینه سوله مد نظر شما را محاسبه کنیم .ــــــــ. 09140070767

جدول زیر به شکل متوسط قیمت سوله در سال 98 را نشان میدهد اما باز هم تاکید داریم که جهت اطلاع از قیمت روز حتما تماس بگیرید تا قیمت صحیح و به روز را خدمتتان ارائه کنیم :

قیمت سوله در سال 98

متراژدهانه تعداد ستون مياني وزن سوله در هر متر قيمت اجرت و مصالح قيمت کل در هر متر مربع
قیمت سوله با دهانه ۲۰ متر ۰ 21 8400 ۱76.400
قیمت سوله با دهانه ۳۰ متر ۰ 24 8400 201.600
قیمت سوله با دهانه ۴۰ متر ۰ 30 8400 252.000
قیمت سوله با دهانه ۵۰ متر ۰ 36 8400 302.400
قیمت سوله با دهانه ۶۰ متر ۰ 34 8400 285.600
قیمت سوله با دهانه ۷۰ متر ۰ 40 8400 336.000
قیمت سوله با دهانه ۸۰ متر ۰ 48 8400 403.200
قیمت سوله با دهانه ۹۰ متر ۰ 55 8400 462.000
قیمت سوله با دهانه ۳۰ متر ۱ 17 8400 142.800
قیمت سوله با دهانه ۴۰ متر ۱ 21 8400 176.600
قیمت سوله با دهانه ۵۰ متر 2 24 8400 201.600
قیمت سوله با دهانه ۶۰ متر 2 19 8400 159.600
قیمت سوله دامداری و گاوداری با دهانه ۳۲ 2 17 8400 142.800

این سوال جواب دقیقی ندارد، چرا که با توجه به کاربرد سوله و اهداف ساخت آن و متریال مورد استفاده و همچنین مساحت زمین ، قیمت ساخت هر متر مربع سوله متفاوت است.توجه کنیم که هدف اصلی صرفا ارائه قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 نیست و می خواهیم پارامتر های دخیل در قیمت را با هم بررسی و به یک نتیجه کلی برسیم.

همچنین نمی توان به شکل دقیق یک لیست قیمت تهیه کرد و داخل وب سایت قرار داد چرا که با توجه به نوسانات بازار هرروز قیمت ها تغییر می کنند .

برآورد دقیق قیمت هر مترمربع سوله در سال 98

برای برآورد دقیق قیمت ساخت هر متر مربع سوله ابتدا می بایست اطلاعات در خصوص زمین و متریال مورد نظر کارفرما و اهداف وی برای ساخت و راه اندازی سوله گرفته شود.سپس توسط نرم افزارهای طراحی مثل Revit نقشه کارگاهی (شاپ دراوینگ) تهیه شود، سپس با طراحی نقشه های کلی و جزئی قطعات مورد نیاز در ساخت سوله ، برآورد دقیقی از زمان اجرا و هزینه ساخت هر متر مربع سوله در آورد.

بطور کلی می توان گفت عوامل زیادی بر روی قیمت متری سوله تاثیر گذار است.ممکن است این سوله ، سوله سبک ، سنگین و.. باشد . بتابراین عواملی همچون محل ساخت، فاصله محل ساخت تا کارخانه ساخت سوله، نوع طراحی و متریال سوله و همچنین مساحت سوله.

البته شایان ذکر است که قیمت ساخت سوله معمولا با دو حالت از طرف کارخانه بادیز داده می شود:

  • فقط احداث اسکلت سوله
  • بنا کردن سوله از پی تا کلید

بسیاری از مشتریان بر این باور هستند که قیمت پایین معیار درستی برای انتخاب مجری احداث و راه اندازی سوله است. قیمت هر متر مربع سوله فاکتور مهمی است اما شما باید در هنگام انتخاب مجری بر سوابق و دلیل قیمت پایین وی نسبت به دیگر رقبا اشراف داشته باشید.

عوامل موثر بر قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 کدامند ؟

قیمت هر مترمربع سوله در سال 98

کاربران قیمت سوله را معمولا مطابق با همان سال در اینترنت جستجو می کنند همانطور که در این مقاله هدف ما تحلیل قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 می باشد . اما در حالت کلی اگر بخواهیم بررسی کنیم باید گفت به جز مواردی که گفته شده ، متغیرهای دیگری در قیمت هر متر مربع سوله تاثیر گذار است که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • نوسانات قیمت فولاد و آهن
  • نوع طراحی سوله
  • نوع کف سازی و پوشش سقف و دیوار سوله
  • شخصی سازی سوله توسط کارفرما
  • ابعاد سوله و یا داشتن بچه سوله
  • محل احداث سوله

هم چنین اگر بخواهیم علاوه بر موضوع قیمت هرمتر مربع سوله در سال 98 یک دید کلی به خود موضوع قیمت سوله داشته باشیم و صرفا قیمت سال 98 مد نظر نباشد و  اینکه کلا بیشتر از این مواردی که گفته شد چه موارد مهم دیگری در قیمت سوله در حالت کلی دخیل هستند مقاله مربوط به عوامل موثر در قیمت سوله را پیشنهاد میکنیم که به طور کامل تمام عواملی که در قیمت باعث ایجاد تغییرات می شود را توضیح داده است.

در نهایت قیمت هر مترمربع سوله در سال 98 را چگونه محاسبه کنیم؟

باتوجه به مواردی گفته شد حتما به این نتیجه رسیده اید که قیمت هرمتر سوله در سال 98 که به دنبال آن بودید یک قیمت ثابت نیست و  برای هیچ پروژه ای نمی توان یک قیمت ثابت و قطعی اعلام کرد .

اما در حالت کلی با دانستن مواردی که در این مقاله و هم چنین مقاله عوامل موثر در قیمت سوله گفته ایم اگر یک جمع بندی کلی کنید خواهید دید که دید شما اکنون نسبت به برآورد این قیمت بسیار باز تر است و با مد نظر قرار دادن موارد گفته شده و اندکی کسب اطلاع از قیمت روز متریال می توانید به صورت کلی یک قیمت تقریبی در دست داده باشید اما نه لزوما دقیق.
برای کسب اطلاع دقیق از قیمت هرمتر مربع سوله در سال 98 ، قیمت سوله سبک ، سنگین و…. هم می توانید از قسمتی که برای این کار داخل سایت قرار گرفته به نام استعلام هزینه ساخت سوله اقدام کنید و این کار را به ما بسپارید تا با دانستن مشخصات سوله مد نظر شما و با توجه به در اختیار داشتن قیمت های به روز ، هزینه نهایی پروژه شما را برایتان برآورد کنیم . همچنین می توانید با مدیریت سوله سبک صدرا تماس بگیرید تا پاسخگوئی های لازم صورت گیرد.

سوله سبک صدرا پاسخگوی سوالات شما هموطنان عزیز از سراسر کشور می باشد.


نویسنده :