خرید سوله دست دوم در تبریز

خرید سوله دست دوم در تبریز

 خرید سوله دست دوم در تبریز

اکر بخواهیم برای خرید سوله دست دوم در تبریز اقدام کنیم ابتدا باید مقداری اطلاعات در رابطه با این سوله ها داشته باشیم .

شرکت سوله آذین صدرا سوله های دست دومی که تایید شده باشند خرید و فروش می کند. برای خرید سوله دست دوم در تبریز و یا نصب و اجرای این سوله ها در تمام شهرها می توانید با شرکت آذین صدرا در تماس باشید تا در این مورد نهایت راهنمایی های لازم برای شما ارائه گردد.چرا که سوله های دست دوم هم ممکن است برای ما مقرون به صرفه باشد و هم نه .

چرا که در بعضی از موارد سوله نو بسیار ارزان تر و باصرفه تر از سوله دست دوم می باشد و نیازی به استفاده از مصالح کهنه نیست و لازم است تا این موارد حتما بررسی شود.

این شرکت سوله هایی که قبلا نصب شده اند یا بعضی از سوله هایی که ساخته شده و نصب نشده اند را بعد از تحلیل فنی خرید و فروش می کند.

این نوع سوله های ساخته شده با ورق دارای کیفیت پایین و ارزش کمتری هستند و برای انباری که محصولات با ارزش پایین در آن انبار می کنند یا سوله های مرغداری ،دامپروری و… که جزو سوله های باارزش کم هستند مناسب است .

سوله ها از لحاظ کیفیت محصول به دسته های زیر تقسیم می شوند :

  1. سوله های دست دوم که کیفیت خوب دارند اما عمر آنها پایین است که استفاده ان تقریبا  برای هر نوع کاربردی مناسب میباشد.
  2. سوله های دست دوم که کیفیت کمتر و در عین حال عمر بیشتری دارند که مناسب برای سوله های کم ارزش هستند که محصولات با ارزش کم دارند مانند سوله هایی که برای مرغداری ها ساخته می شوند و در کل برای سوله با ارزش کمتر مناسب است.

  نکات مهم برای خرید سوله دست دوم در تبریز

  • از نظر سوله آذین صدرا که یکی از شرکت های باتجربه در زمینه فروش و خرید سوله دست دوم در تبریز می باشد مهم ترین نکته سوله دست دوم همین مورد اول است . در صورتیکه سوله دست دوم خیلی سنگین باشد باید در ابتدا این سوله با سوله استاندارد مقایسه شود ممکن است اصلا از لحاظ قیمت مناسبتر از سوله دست دوم سنگین باشد و بجای سوله دست دوم از سوله نو استفاده کنیم.
  • حتما جوش سوله دست دوم مقایسه شود.
  • باید به تغییر شکل سوله های دست دوم دقت شود چرا که این تغییرات ممکن است موجب مشکلاتی هنگام نصب نشود.
  • در نصب سوله دست دوم نکته ای که حائز اهمیت است این است که باید یک شابلن ایجاد کرد تا فاصله اکس به اکس دهانه سوله دوم مشخص و بعد عملیات نصب صورت گیرد.

شما مشتریان عزیز جهت خرید سوله دست دوم در تبریز و کسب مشاوره های لازم می توانید با شرکت آذین صدرا در ارتباط باشید تا بهترین و درست ترین نتیجه را دریافت کنید و  هوشمندانه هزینه کنید.


شرکت سوله آذین صدرا | فروش و نصب انواع سوله سبک – سوله خرپایی – سوله UBM – سوله دست دوم – قیمت هر متر سوله و…

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

09140070767 مسلمی


نویسنده : آذین صدرا برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,