سوله سبک در تبریز

سوله سبک در تبریز

سوله سبک در تبریز

شرکت سوله آذین صدرا بعنوان شرکت فعال در زمینه ساخت و نصب و فروش سوله مفتخر است خدمات خود را در شهر تبریز و همچنین تمامی شهرهای کشور ارائه کند.سوله سبک در تبریز و سایر شهرها ، مطابق با نیاز مصرف کننده با قیمت مناسب و در حداقل زمان ممکن به مصرف کنندگان عزیز عرضه می گردد.

همانطور که میدانیم امروزه سوله های سبک نقش بسیار مهمی در صنعت سوله سازی بوجود آورده و به نوعی تحول ایجاد کرده اند که همانطور که قبلا هم اشاره کرده ایم ، آینده صنعت سوله سازی در دستان سوله های سبک است . چرا که با ویژگی هایی که هرکدام دارند به نوعی باعث ایجاد سرعت در کار ساخت و نصب و همچنین سهولت در روند نصب می گردند.

مثلا سوله سبک خرپایی که به علت وزن کم یکی از مقرون به صرفه ترین نوع سوله ها می باشد که امکان استفاده در محل های مختلف از جمله صنعتی و غیرصنعتی را دارد.سوله خرپايي شرکت صدرا از متداول ترين فرم هاي سازه اي است که در انواع سوله ها استفاده مي شود .

خدمات سوله سبک در تبریز که توسط شرکت سوله سازی آذین صدرا ارائه می شود شامل انواع سوله های سبک خرپایی ، سوله های UBM ( که سوله آذین صدرا اولین سازنده این نوع سوله ها در ایران است ) سازه های فضایی و سوله های فوق سبک هستند.

سازه خرپايي در مقابل نيروهاي وارد آمده از جمله باد , برف , زلزله از مقاومت بالايي برخوردار است .سوله خرپايي شرکت صدرا از لحاظ اقتصادي و سبک بودن وزن سازه و مقاومت بالا مقرون به صرفه است.

سوله سبک در تبریز را فقط از شرکت سوله آذین صدرا بخواهید

شرکت سوله سبک آذین صدرا به عنوان ارائه کننده سوله سبک در تبریز در تلاش است هزینه های نهایی برآورد شده سوله شما را تا حد امکان کاهش دهد.سوله سبک صدرا در مورد تمامي سوالات شما در مورد ساخت سوله با کيفيت و کم خرج و سوله با بهترين قيمت ، در مورد کف سازي سوله ، ديوار سوله ، فنداسيون سوله ، پوشش سقف سوله و تمامي سوالات که در اين زمينيه داريد در خدمت شما مي باشد.

جهت دریافت مشاوره و یا خرید و نصب انواع سوله سبک در تبریز و یا سایر شهرهای کشور می توانید با ما در تماس باشید تا از مشاوره های ما بهره مند شوید و با اطمینان می گوئیم که یک تجربه عالی در این زمینه کاری برای شما به ارمغان خواهیم آورد.


شرکت سوله آذین صدرا | فروش و نصب انواع سوله سبک ، سوله خرپایی ، سوله UBM ، سوله دست دوم و…

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

09140070767 مسلمی


نویسنده : آذین صدرا برچسب ها : , , , , , , ,