قیمت هر متر سوله

قیمت هر متر سوله

قیمت هر متر سوله

مطابق هر محصول دیگری سوله هم از آن دسته محصولاتی است که در رابطه قیمت آن در وهله اول سوال می شود .قیمت هر متر سوله به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم ترین آن ها را باهم بررسی خواهیم کرد چرا که به طور مشتقیم و بدون اطلاعات اولیه نمی توان یک قیمت ثایت برای آن تعیین کرد . هم چنین این نکته هم حائز اهمین است که قیمت ها هرروز دچار نوسان می شوند.

اولین نکته که باید حتما بدانیم این است که قیمت هر متر سوله در وهله اول بستگی به طول و عرض و ارتفاع سازه دارد.سوله آذین صدرا برای بهینه کردن قیمت سوله از نرم افزار های پیشرفته دنیا استفاده می کند برای دانستن قیمت دقیق سوله باید چند فاکتور را لحاظ کرد.

برای برآورد دقیق قیمت هر متر سوله چه باید کرد؟

برای برآورد دقیق قیمت ساخت هر متر مربع سوله ابتدا می بایست اطلاعات نظر کارفرما و اهداف وی برای ساخت و راه اندازی سوله گرفته شود. سپس توسط مهندس مشاور نقشه اولیه تهیه شود، سپس با طراحی نقشه های کلی و جزئی قطعات مورد نیاز در ساخت سوله ، برآورد دقیقی از زمان اجرا و هزینه ساخت هر متر مربع سوله در آورد.

ضمنا نحوه ساخت و کیفیت مواد و  متریال استفاده شده خیلی مهم است.
از جمله رنگ،اتصالات،سیم جوش،پیچ و مهره و غیره….
قیمت هر متر سوله همچنین بستگی به دهانه سوله یعنی عرض سوله نیز دارد
بطور کلی می توان گفت عوامل زیادی بر روی قیمت متری سوله تاثیر گذار است عواملی همچون نوع متریال سوله و همچنین مساحت سوله و…

اما نکته مهمی که باید به آن توجه کرد چیست؟

بسیاری از مشتریان بر این باور هستند که قیمت پایین معیار درستی برای انتخاب مجری احداث و راه اندازی سوله است. قیمت هر متر سوله فاکتور مهمی است اما شما باید به دلیل قیمت پایین آن نسبت به دیگر رقبا اشراف داشته باشید.و همچنین در روزهای سخت اقتصادی که قیمت لحظه ای تغییر می کند و بازار آهن در سال 97 و 98 دچار نوسانات بیشتری بوده برای اینکه به شکل دقیق قیمت هر متر سوله را بدانید لطفا تماس بگیرید تا قیمت دقیق و بروز سوله محاسبه شود.همچنین از قسمت استعلام هزینه ساخت سوله هم می توانید این کار را انجام دهید و از این طریق به صورت دقیق و به سرعت برآورد های هزینه خود را انجام دهید.


شرکت سوله آذین صدرا ، سوله سبک ، سوله خرپایی ، سوله UBM ، سوله دست دوم ، قیمت هر متر سوله و…

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

09140070767 مسلمی


نویسنده : آذین صدرا